Skiareál Lipno se připravuje na zimní sezónu 2022/2023

Skiareál Lipno se chystá na zimní sezónu

Přípravy na zimní sezónu 2022/2023 ve Skiareálu Lipno jsou v plném proudu

Ve Skiareálu Lipno zefektivňují zasněžování a připravují standardní sezonu

Přípravy na zimní sezónu ve Skiareálu Lipno jsou v plném proudu. Kontrolou před zimou právě procházejí lanovky, kompletní revize a testování se dočká také celý zasněžovací systém. Osm nových výkonnějších sněžných děl a rolba s nejnovějšími technologiemi zajistí ideální lyžařské podmínky.

Nová sněžná děla značky Technoalpin jsou zárukou nejnovějšího technologického vybavení. Děla jsou méně hlučná a i přes efektivnější výrobu sněhu i při vyšších teplotách mají nižší spotřebu elektrické energie i spotřeby vody.

Pro letošní zimní sezónu 2022/2023 pořídil Skiareál Lipno i další novou rolbu značky PistenBully 400. Nová rolba dokáže díky inovované fréze nejen kvalitnější úpravu sněhu, ale navíc i v radlici převeze sněžné dělo, čímž napomůže, aby byl sníh vytvářen tam, kde je ho aktuálně třeba. Pomocí systému SNOWsat, nejmodernější systém řízení úpravy sněhových tratí, dokáže rolba měřit výšku sněhové pokrývky s přesností 3 cm.

Těšte se na lyže teď! Kupte skipas na celou sezónu, za stejnou cenu jako loni!

Léto se ještě úplně nevzdává, ale nadšení lyžaři už ve vzduchu neomylně cítí jeho konec a těší se na něj. Protože co je víc než pořádná lyžovačka? Skiareál Lipno už ladí podmínky pro všechny lyžařské nadšence a připravil pro Vás ty nejvýhodnější ceny. Celosezónní skipas proto koupíte už TEĎ, a za STEJNOU CENU JAKO LONI. Když to stihnete do konce září, ušetříte tisícovky. Zkrátka čím dřív, tím líp.

Celosezónní skipas za výhodnou cenu - online


Více o Skiareálu Lipno