Skiareál Lipno se chystá na zimní sezónu 2021/2022

Skiareál Lipno se chystá na zimní sezónu

Skiareál Lipno se chystá na zimní sezónu 2021/2022

První letošní lyžování začne již v neděli 5.12.2021

Nadšení lyžaři a snowboardisté se již v neděli mohou vydat na novou sjezdovku a její dvousedačkovou lanovku.

Skiareál bude v provozu od 8.30 do 16.00 hodin. Stejně tak jako ve všech ostatních skiareálech v České republice, i ve Skiareálu Lipno se řídí aktuálními podmínkami vlády pro návštěvu lyžařských středisek. Ke kontrole očkování nebo prodělané nemoci (ON) bude primárně docházet při nákupu skipasů na pokladnách v Klientském informačním centru u centrálního parkoviště. Z něj bude od neděle jezdit mezi parkovištěm P1 a P2, skibus, který bude pendlovat v pravidelných intervalech.

K zahájení nové lyžařské sezóny jsme pro Vás připravili ubytování se skipasem zdarma pro 1 osobu a zvýhodněnou cenou na mimosezónní skipasy.

Zima se blíží

Zima se blíží. Jako každý rok se Skiareál Lipno chystá na novou lyžařskou sezónu a připravuje i spoustu novinek.

Zimní sezóna na Lipně se nezadržitelně blíží a ve skiareálu se pomalu všechno chystá na první lyžařské dny. Sněžná děla jsou připravena, aby postupně začala zasněžovat všechny sjezdovky v celém areálu. Stejně jako každý rok očekáváme, že lyžařská sezóna bude zahájena v první polovině prosince.

Nejvýhodnější celosezónní skipas

Celosezónní skipas - nejvýhodnější cena do 30.11.2021.

Skipas za nejvýhodnější cenu, který Vám umožní přijet kdykoliv, na libovolně dlouhou dobu a bez čekání u pokladen. Skipas je nepřenosný a je platný pro denní lyžování vždy od 8.30 do 16.00 hodin, stejně tak na večerní lyžování od 18.00 do 21.00 hodin.

Celosezóní skipas si můžete zakoupit online.

Novinky letošního roku

Ve Skiareálu Lipno na Vás čeká několik zajímavých novinek. Výukové hřiště FOX park s celkem čtyřmi pojízdnými koberci a novým seřadištěm. Lyžařská škola s novým zázemím v obchodě Intersport, která kromě kurzů pro začátečníky nabízí i kondiční jízdy pro pokročilé. Od loňského roku mohou lyžaři využívat novou nástupní sjezdovku „Lipenská“, která umožňuje i přístup na všechny ostatní sjezdovky. Vylepšení snowparku, aby skicrossová a snowcrossová dráha přinesli lyžařům i snowboardistům ještě více zábavy.

Více o Skiareálu Lipno