AllBoard kemp Lipno s czech sbx týmem a olympijskými trenéry Evy Samkové

AllBoard kemp Lipno

AllBoard kemp Lipno s czech sbx týmem a olympijskými trenéry Evy Samkové

14.07. - 20.07.2019

Věkové rozmezí: 7-70 let, určeno však v první řadě pro děti a mládež, na zkušenostech nezáleží.

Zaměření: maximální rozvoj pohybových schopností při provozování různorodých, ale kompatibilních sportovních aktivit.

Povinné vybavení: sportovní oblečení a obuv, plavky, helma, chrániče na kolena a lokty ( případně zápěstí ), rukavice ( longbordové, cyklistické, jakékoliv), longboard nebo skateboard ( ten lze po domluvě zapůjčit na místě zdarma od nás, počet je ale omezen).

Účastníci budou během celého týdne rozvíjet své motorické schopnosti při jízdě na LONGBOARDECH či SKATEBOARDECH a to nejen ve volném terénu, ale také v Pumptrackové dráze, dále na PADDLEBOARDECH skvělých pro rozvoj rovnováhy a vnitřního stabilizačního aparátu (corre), a WAKEBOARDECH, na kterých si užijí také trochu adrenalinu. Jako zpestření si účastníci vyzkouší SJEZDOVÁ KOLA. A možná bude i nějaké překvapení.

Všechny výše uvedené sportovní aktivity budou účastníci absolvovat pod vedením námi vyškolených trenérů snowboardingu a longboardingu, kteří budou pro konkrétní disciplíny doplněni specialisty v oborech. Vše bude synchronizováno a koordinováno členy vedení Snowboardcrossového teamu. Kempu se zúčastní v roli lektorů někteří reprezentanti a reprezentační trenéři.

Vyvrcholením kempu bude závod na longboardech v pumptrackové dráze!

Případné dotazy zasílejte na adresu: sbxkempy@gmail.com

Cena zahrnuje: ubytování, stravu, potřebné vybavení, dozor vyškolených trenérů a samotný výcvik.

Přihláška

Více informací o kempu