AllBoard kemp Lipno s czech sbx týmem a olympijskými trenéry Evy Samkové

AllBoard kemp Lipno

AllBoard kemp Lipno s czech sbx týmem a olympijskými trenéry Evy Samkové

08.07. - 14.07.2018

Zaměření: maximální rozvoj pohybových schopností při provozování různorodých, ale kompatibilních sportovních aktivit. Věkové rozmezí: 7-70 let, určeno však v první řadě pro děti a mládež, na zkušenostech nezáleží.

Účastníci budou během celého týdne rozvíjet své motorické schopnosti při jízdě na LONGBOARDECH či SKATEBOARDECH a to nejen ve volném terénu, ale také v Pumptrackové dráze, dále na PADDLEBOARDECH skvělých pro rozvoj rovnováhy a vnitřního stabilizačního aparátu (corre), a WAKEBOARDECH, na kterých si užijí také trochu adrenalinu. Jako zpestření se účastníci vyzkouší SJEZDOVÁ KOLA a pokud se nám to časově vydaří, třešničkou na dortu bude náhled do světa JACHTINGU.

Všechny výše uvedené sportovní aktivity budou účastníci absolvovat pod vedením námi vyškolených trenérů snowboardingu a longboardingu, kteří budou pro konkrétní disciplíny doplněni specialisty v oborech. Vše bude synchronizováno a koordinováno členy vedení Snowboardcrossového teamu a trenéry reprezentace. Kempu se zúčastní v roli lektorů někteří reprezentanti a reprezentační trenéři..

Vyvrcholením kempu bude závod na longboardech v pumptrackové dráze!

Cena: 8950,-

Cena zahrnuje: ubytování, stravu, potřebné vybavení, dozor vyškolených trenérů a samotný výcvik

Přihlášky a více informací o kempu