Flexibilní rezervace

Flexibilní rezervace v Landal Marina Lipno

Všichni víme, že plánování dovolené na několik měsíců dopředu je v dnešní době velice obtížné. Proto jsme se pokusili najít maximální možné řešení. Připravili jsme pro Vás 5 důvodů pro Vaši dovolenou bez obav.
Jsme připraveni s Vámi flexibilně řešit náhlé překážky Vašeho pobytu u nás a to především přesunem rezervovaných termínů na jiné období zcela ZDARMA. Dovolenou v našem resortu Landal Marina Lipno si tak můžete rezervovat i nadále bez jakýchkoliv rizik.

landal marina lipno pristav plachetnice

Flexibilní změna rezervace PLUS

Váš pobyt můžete až do 1 dne před příjezdem změnit na jiný termín v případě:

  • Uzavření resortu
  • Uzavření krytých bazénů (např. z důvodu oficiálně nařízených opatření na úsporu energie; pokud uzavření nebylo v době rezervace známo)
  • Povinné karantény při příjezdu a/nebo zpáteční cestě

Výše uvedené body musí být uveřejněny na oficiálních webových stránkách příslušného ministerstva. Celková částka Vaší rezervace zůstává stejná, pokud rezervaci změníte, nebo se zvýší, pokud je změněná rezervace dražší. Celková částka za Váš pobyt zůstane nezměněna nebo se navýší, v případě že nově zvolené ubytování bude dražší.

landal marina lipno recepce

Flexibilní změna rezervace

Do 28 dní před příjezdem můžete zdarma změnit Vaši rezervaci. Můžete změnit termín pobytu nebo typ apartmá.
Celková částka za Váš pobyt zůstane nezměněna nebo se navýší. Pokud byste zvolili dražší změnu pobytu, musíte rozdíl doplatit.

ledova magistrala lipno emil zatopek

Zdarma zrušení rezervace do 14 dní

Během 14 dní od rezervace pobytu můžete Váš pobyt zdarma stornovat. Pokud rezervujete 28 dní a méně před příjezdem není toto bohužel možné.
V případě stornování pobytu do 30 dní před příjezdem se na zrušení pobytu vztahují storno podmínky 30% z celkové ceny pobytu a od 29 dne před příjezdem 100% z celkové ceny pobytu.

landal marina lipno jaro pampelisky

Odložená platba

Rozhodli jste se již pro některý apartmá? Pak můžete snadno a rychle rezervovat. Nemusíte totiž platit hned, ale můžete si platbu odložit. Platbu za ubytování uhradíte nejpozději do 14 dní od provedení rezervace.
Toto platí pro všechny rezervace s výjimkou Last Minute-rezervací s příjezdem během 30 dní. Tyto pobyty musí být uhrazeny okamžitě.

landal marina lipno pristav emil zatopek

Platba ve splátkách

Pokud si rezervujete pobyt, který se uskuteční za 45 a více dní, nemusíte platit hned celou částku za ubytování. Máte možnost platit ve dvou splátkách.
Do 14 dní nebo ihned uhradíte 30% z celkové částky. Zbylých 70% zaplatíte nejpozději 30 dní před příjezdem.
Chcete Váš pobyt změnit nebo zrušit? Obraťte se, prosím, na naše rezervační oddělení. Nezapomeňte mít při ruce Vaše rezervační číslo.