deti logo

Animační programy v dětském koutku medvěda Bollo

Šťastné děti a spokojení rodiče na společné dovolené na Lipně

Zábava pro děti a odpočinek pro rodiče.

Neustále připravujeme nové animační programy pro naše nejmenší návštěvníky! Díky tomu si i nejmladší členové Vaší rodinné výpravy maximálně užijí společnou dovolenou na Lipně.

Velikonoční program dětského koutku

Čtvrtek
Program aktivitPopis aktivityCenaStart aktivity
Skládáme z papíru zelené žabky Zajímavá technika trpělivého skládaní a na konci na tebe vyskočí zelená žabka. zdarma 09:30 hod.
Jarní radovánky v zelené trávě – cvrnkáme kuličky Starodávná jarní zábava. Potřebujeme jen do měkké hlíny vyhloubit jamku, rozdat kuličky a můžeme začít! zdarma 11:00 hod.
Zdoláváme zelený vrchol Lipna- Kramolín Vydáme se na turistický výšlap, jehož cílem bude vrchol nad Landal parkem. zdarma 14:30 hod.
Vyrábíme Velikonoční přáníčka Přijď si vlastnoručně vyrobit překvapení pro své blízké. zdarma 17:00 hod.
Minidiskotéka pro malé i větší děti Společně se pobavíme u veselých písniček. zdarma 18:30 hod.
Soutěž v malování Kdo namaluje nejhezčí obrázek pro Bollo medvěda? Při našem karnevalu proběhne losování soutěže o ceny.
 
Pátek
Program aktivitPopis aktivityCenaStart aktivity
Vyprávíme si o velikonočních tradicích Přijď si poslechnout něco o tradičních českých Velikonocích a můžeš přidat i zážitky z tvé domoviny. zdarma 09:30 hod.
Vyrábíme si kuřátka nebo beránky z modelíny Oblíbené tvoření z hmoty, která sama tvrdne na vzduchu. zdarma 10:30 hod.
Velikonoční pohádka Dnešní výprava do pohádky bude spojená se svátky jara. zdarma 12:30 hod.
Náš maskotek Bollo vítá na recepci Landal Mariny Nové kamarády, přijdeš si i ty plácnout s medvědem? zdarma 14:30 hod.
Malujeme bylinkové polštářky Vyber si jeden z motivů od místní výtvarnice na bylinkami naplněném polštářku a do vybarvi si ho. Cena za materiál: 100,- Kč 16:00 hod.
Hrajeme Maxi pexeso Nejznámější hra s velkými obrázky. Nejen ti, kdo mají dobrou paměť, ale i ti, kteří se chtějí zlepšovat, jsou vítáni. zdarma 17:30 hod.
Mini diskotéka s Bollem Přijď se naučit taneční kroky a variace na známé dětské písničky. Bollo se chce taky naučit nějakou variaci. zdarma 18:30 hod.
 
Sobota
Program aktivitPopis aktivityCenaStart aktivity
Proměna ve velikonočního zajíčka Kdo by chtěl vypadat na velikonoční výpravě jako zajíc? Přijď před do Bollo klubu a před společnou výpravou si spolu vyrobíme zaječí uší a na tvář si namalujeme zaječí nos. Společně se pak vydáme po stopách velikonočního zajíčka jako tlupa jeho kamarádů. zdarma 09:30 hod.
Po zaječí stopě Podaří se ti splnit úkoly a najít odměnu? Společná výprava po stopách schovaných velikonočních zajíčků. zdarma 11:00 hod.
Čteme pohádku v Bollo klubu Polední relaxace v klubu při poslechu pohádky. zdarma 12:30 hod.
Přijď si na hřiště zaházet s létajícím talířem Trénujeme postřeh a dovednost hod.u, abychom se spolu pobavili při této hře. zdarma 14:30 hod.
Vyrábíme velikonoční dekorace Chceš mít jarně vyzdobený pokoj nebo někoho obdarovat vlastnoručně vyrobenou velikonoční dekorací? zdarma 16:00 hod.
Minidiskotéka Dnes večer si nejen zatančíme, ale i zasoutěžíme při veselých písničkách. zdarma 18:30 hod.
 

 

Neděle
Program aktivitPopis aktivityCenaStart aktivity
Snídaně s Bollem. Už jsi někdy snídal s medvědem? Výživná snídaně s Bollem a kamarády v klubu.
Prosíme o rezervaci míst den předem.
50,- Kč 09:00 hod.
Pečeme tradiční velikonoční JIDÁŠKY z kynutého těsta Prosíme o rezervaci předem do soboty 20.04.2019. 50,- Kč 11:00 hod.
Čtení pohádky na houpačce Jestliže nám počasí bude přát, vybereme si dnes k poslechu pohádky netradiční místo. zdarma 14:30 hod.
Vymalováváme a vyrábíme si Bollo lampiony Společně si v klubu každý může vyrobit svůj originálně dotvořený lampion. 30,- Kč 16:00 hod.
Lampionový průvod po Landal parku Po trase budete hledat obrázky z pohádek, jestliže vyluštíte o jakou pohádku se jedná, čeká na vás odměna u táboráku. zdarma 18:30 hod.
Velikonoční táborák na louce u trampolíny Přijměte pozváni k táboráku a vychutnejte si společně s ostatními hosty dnešní večer. zdarma 19:00 hod.
 

 

Pondělí
Program aktivitPopis aktivityCenaStart aktivity
Hodina ZEMĚ Udělejme něco společně pro přírodu a své okolí. zdarma 09:30 - 11:30 hod.
 

 

Čtvrtek
Program aktivitPopis aktivityCenaStart aktivity
Venkovní hry 3+ Že je venku zima? Nevadí! Společně se pobavíme a zahřejeme pohybem! Sraz v Bollo klubu. zdarma 10:00 hod.
Výroba kuchařské čepice 3+ Každý správný kuchař má pořádnou čepici! Odpoledne nás totiž čeká pečení. Sraz v Bollo klubu. zdarma 11:00 hod.
Čtení pohádky 0+ Po obědě vstoupíme do říše pěkné pohádky. Jsi zvědavý do jaké? Sraz v Bollo klubu. zdarma 12:30 hod.
Pečení sušenek 3+ Kdo by neměl rád sušenky! A ještě lepší jsou, když si je upečeme sami! Sraz v Bollo klubu.
Registrace do středy 17:00 hod.
50,- Kč / osoba 15:00 hod.
Maxi pexeso 3+ Pexeso zná každý, ale zvládneš ho i ve větších rozměrech? To musíš zkusit! Sraz v Bollo klubu. zdarma 17:00 hod.
Minidisco 0+ Neváhej přijít do našeho Bollo klubu, kde si můžeš zatančit společně s naším F&M týmem! Sraz v Bollo klubu. zdarma 18:00 hod.
Dětské bingo 6+ Nenech ujít dnešní večer, při kterém potřebuješ hlavně štěstí a dobrý postřeh. Sraz v Bollo klubu. zdarma 19:00 hod.
Aerobic s Dančou Pro všechny co rádi cvičí. Z důvodů omezené kapacity doporučujeme nahlásit předem. Sraz v Bollo klubu. zdarma 20:00 hod.
 

 

Pátek
Program aktivitPopis aktivityCenaStart aktivity
Snídaně s Bollo medvědem 0+ Dnes ráno s námi posnídá i Bollo. Sraz v Bollo klubu.
Registrace do čtvrtka 17:00 hod.
50,- Kč / osoba 08:30 hod.
Venkovní hry 3+ Že je venku zima? Nevadí! Společně se pobavíme a zahřejeme pohybem! Sraz v Bollo klubu. zdarma 10:00 hod.
Malování pohledu 3+ Vymaluji si sám vlastní pohled, který pak můžeš poslat své rodině nebo kamarádům! Sraz v Bollo klubu. 35,- Kč / kus 11:00 hod.
Čtení pohádky 0+ Po obědě vstoupíme do říše pěkné pohádky Jsi zvědavý do jaké? Sraz v Bollo klubu. zdarma 12:30 hod.
Výroba masky 0+ Dopoledne si s námi můžeš vyrobit masku svojí oblíbené postavičky. Sraz v Bollo klubu. zdarma 16:00 hod.
Karneval 0+ Vem si svoji masku a přijď se nám ukázat! Čeká nás večer plný zábavy, hudby a tance! Současně se během večera vylosují vítězné obrázky, které jste během týdne mohli nosit. Sraz v Bollo klubu. zdarma 18:00 hod.
 

Pohodlná rezervace pobytu