Aktivity na Lipně pro děti

Dovolená s dětmi na Lipně

Ideální rodinné apartmány v našem parku

Apartmány se dvěmi ložnicemi.
Bungalovy se dvěmi ložnicemi.

Všechny typy apartmánů na Lipně

Pro děti v našem parku

O zábavu a program pro volný čas Vašich dětí je v Landal Marina Lipno postaráno na každém kroku. Aktivní dovolená v Landal Marina Lipno je dovolená plná aktivit a adrenalinu. Pro děti je v parku spousta zábavy, soutěží, spousta atrakcí. To je Landal Marina Lipno - to je dovolená s dětmi na Lipně.
Součástí areálu je aquaworld se skluzavkami a protiproudem, několik bezpečných a moderně vybavených dětských hřišť, vzduchová trampolína a minigolf. Nejvíce děti zbožňují animace a soutěže v dětském klubu medvěda Bollo. Ten má připravený nabitý program tvoření, diskoték a dokonce má pro děti i vlastní kino a Xbox.

Na co se děti můžou těšit

 • aquaworld
 • dětský Bollo klub
 • tvoření v našem koutku
 • diskotéky
 • Xbox
 • dětské kino
 • sportovní a dětská hřiště
 • minigolf
 • soutěže pro děti
 • stolní tenis
 • plážové aktivity
 • vzduchovou trampolínu
 • Hopsárium Lipno
 • a spoustu dalších aktivit, které zpříjemní Váš pobyt na Lipně

Dovolená na Lipně = zážitek pro celou rodinu

aquaworld lipno 01

Aquaworld Lipno

Aquaworld Lipno se nachází hned vedle resortu Landal Marina Lipno. Z apartmánu je to proto do aquaworldu doslova jen pár kroků. Prosklené stěny nabízí výhled z bazénu přímo na překrásné panorama Lipenského jezera. Zatímco si Vaše děti užívají na tobogánu, v bazénu s protiproudem, skluzavce a dalších vodních atrakcích, můžete Vy pohodlně relaxovat ve vířivce.

Otevírací doba: denně 10 – 21 hodin. Poslední vstup je možný ve 20 hodin. Pro hosty resortu Landal Marina Lipno je do 14 hod vstup zdarma.

Více o Aquaworldu Lipno


01detsky klub bollo 03

Bollo klub

Radost a úsměv na tváři Vašich dětí se rozzáří, až si pohrají v dětském koutku medvěda Bollo. Ten je maskotem resortu Landal Marina Lipno a pro malé návštěvníky pravidelně připravuje zábavné programy plné her a soutěží. Zatímco budete relaxovat a užívat volna, Vaše děti stráví svůj čas hraním, tvořením a poznáváním nových kamarádů. Vstup je pro hosty resortu Landal Marina Lipno zdarma.

Dětský koutek medvěda Bollo najdete v přístavu resortu Landal Marina Lipno.


Tvoření s dětmi na Lipně

Tvořivé dílny pro děti

Kromě her si můžete v dětském Bollo klubu i něco vyrobit. Tvořivé dílničky u nás patří mezi prověřené a po léta oblíbené animační programy.

Děti si za pomoci profesionálních animátorů vyrábějí lampionky na lampionové průvody, lapače štěstí, náramky, vonné svíčky a další pěkné výrobky, které si odvážejí jako památky z dovolené.


Aktivity s dětmi na Lipně

Diskotéky pro ty nejmenší

Medvěd Bollo je skvělým tanečníkem, a tak rád pořádá v dětském Bollo klubu také diskotéky pro děti i rodiče. Ty jsou pro hosty zvlášť oblíbeným programem. V létě byla hitem pyžamová párty, kterou si s dětmi užili i veselí rodiče, a to rovněž v pyžamových převlecích. Podívaná to byla veselá.


xbox koutek pro deti 1

Xbox hry

Jdeme s dobou a nezapomínáme ani na starší děti, které by si na dovolené chtěly „zapařit“ své oblíbené hry. Právě pro ně jsme připravili kinetické hry Xbox.

K dispozici jsou i pohyblivé herní konzole a taneční podložky. Zaručená zábava za každého počasí.


Dětské kino pro děti

Dětské kino

Dostat děti do postýlek je vždy těžké, ale pohádka na dobrou noc zabere vždy, a tak jsme pro naše malé návštěvníky přichystali večerní Bollovo dětské kino plné pohádek a večerníčků.

Děti si společně užijí oblíbené animované pohádky promítané na plátně. Stačí se zachumlat do spousty polštářků a sedacích vaků a hurá do říše pohádek. 


Dárky pro děti na Lipně

Dárky z dovolené

Na Vaši dovolenou budete jistě rádi vzpomínat a na památku z Bollo klubu si děti mohou odvézt výrobky, které si samy vyrobí v tvořivých dílničkách, nebo si vybrat dárek z široké nabídky omalovánek, pastelek, plyšáků, hrníčků, čepic atd. s motivy maskota medvěda Bollo.


Dětské hřiště na Lipně

Sportovní a dětská hřiště

Pro zpříjemnění celé Vaší rodinné dovolené na Lipně je přímo v areálu našeho resortu k dispozici hned několik sportovišť určených pro různé typy her a také rozlehlá dětská hřiště plná skluzavek, houpaček, včetně velké pirátské lodi. Kromě toho hopsají děti od rána až do večera na velké vzduchové trampolíně.

Všechny sportoviště jsou pro naše hosty zdarma


Minigolf pro děti na Lipně

Minigolf v resortu

S celou rodinou si užijete spoustu zábavy i na našem minigolfovém hřišti. 
Hole i míčky Vám rádi zapůjčíme na recepci, takže nic nestojí v cestě Vašemu rodinnému nebo přátelskému turnaji.

V provozu od dubna do října (podle počasí možné i v zimním období).Dovolená s dětmi - to je Landal Marina Lipno


TUTO DOVOLENOU si chci ZAREZERVOVAT