Rezervační podmínky

Příjezdy a odjezdy

Příjezdy a odjezdy jsou v pátek, sobotu a pondělí. V den příjezdu je apartmá k dispozici od 15:00 hod. a v den odjezdu je nutné opustit apartmá nejpozději v 10:00 hod. 

Pobyty

Minimální doba pobytu jsou 3 noci. Standardní termíny pobytů jsou:

Víkend: pátek - pondělí
Krátký týden: pondělí - pátek
Týden: s nástupním dnem v pátek, sobotu nebo v neděli
V termínu 05.02. - 06.03.2021 a 26.06. - 28.08.2021 je možné rezervovat pobyty pouze na 7 nocí od soboty do soboty.

Pro příjezdy v jiných dnech a pobyty jiné délky nás prosím kontaktujte na rezervace@marinalipno.cz nebo na tel. +420 601 324 456.

Uzavření parku

V termínu 31.10.2021 - 03.12.2021 je park zavřený.

Skupinové rezervace

Prosíme Vás předem o nahlášení skupiny před zpracováním rezervace. Skupiny můžeme ubytovávat jen k danému období. Při ubytování skupin obdrží park zálohu za každý zapůjčený apartmán v hodnotě 10 000 Kč.

Úhrada

Při rezervaci objektu 6 dní a méně před příjezdem je nutné pobyt uhradit okamžitě kreditní kartou. Při rezervaci objektu 7 až 14 dní před příjezdem je nutné uhradit cenu pobytu do 3 dnů od zaslání potvrzení rezervace. Při rezervaci objektu 15 až 44 dní před příjezdem je nutné uhradit 100% ceny do 7 dnů od zaslání potvrzení rezervace. Při rezervaci objektu 45 dní a více před příjezdem je nutné do 14 dnů od zaslání potvrzení rezervace uhradit 30% z celkové ceny pobytu. Zbylá částka musí být uhrazena nejpozději 30 dnů před začátkem pobytu.

Odstoupení od pobytu / storno

V případě odstoupení od smlouvy / zrušení pobytu Vám budou účtovány storno poplatky. Poplatky za zrušení rezervace činí 30 % celkových nákladů při zrušení do 30 dní před příjezdem, při zrušení od 29. dne před příjezdem 100 % celkových nákladů.

Pokud se k pobytu nedostavíte do 24 hodin od smluvního data příjezdu bez udání bližších údajů, bude Vaše rezervace dána do statusu „No Show“. Náklady se v takovém případě pohybují na 100 % celkových nákladů za pobyt.

Zrušení rezervace je nutné zaslat písemně na naši emailovou adresu: rezervace@marinalipno.cz nebo na adresu Landal Marina Lipno, 382 78 Lipno nad Vltavou 310.

Změny

Všichni dnes víme, že plánování dovolené v době celosvětové pandemie na několik měsíců dopředu je velice obtížné.

Proto jsme se pokusili najít maximální možné řešení, abyste si bez obav mohli dovolenou v našem parku Landal Marina Lipno rezervovat i nadále bez jakýchkoliv rizik. Jsme připraveni s Vámi flexibilně řešit náhlé překážky Vašeho pobytu u nás, spojené s onemocněním Covid-19 a to především přesunem rezervovaných termínů na jiné období zcela zdarma dle našich dočasných Storno podmínek.

Apartmá / lokalita

Při výběru konkrétního apartmá / lokality v areálu nebo více apartmánů vedle sebe bude účtován „poplatek za přání“ dle platného ceníku.