Rezervační podmínky

Jak rezervovat pobyt v Landal Marina Lipno

Příjezdy a odjezdy

Příjezdy a odjezdy jsou v pátek, sobotu a pondělí. V den příjezdu je apartmá k dispozici od 15:00 hod. a v den odjezdu je nutné opustit apartmá nejpozději v 10:00 hod.

Minimální délka pobytu jsou 3 noci. Standardní termíny pobytů jsou:

Víkend: pátek - pondělí
Krátký týden: pondělí - pátek
Týden: s nástupním dnem v pátek, sobotu nebo v pondělí
V termínu 29.06. - 16.08.2024 a 21.12.2024 - 04.01.2025 je možné rezervovat pobyty pouze na 7 nocí (sobota - sobota).
V termínu 03.11.2024 - 13.12.2024 je resort Landal Marina Lipno zavřený.

Pro příjezdy v jiných dnech a pobyty jiné délky nás prosím kontaktujte na rezervace@marinalipno.cz nebo na tel. +420 601 324 456.

Při online rezervaci si můžete pro příjezdy v jiných dnech a pobyty jiné délky zvolit individuální termín a systém Vám nabídne možné varianty pobytů mimo standardní termíny.

Rezervace pobytu se psem

Domácí zvířata (psi, kočky) jsou v našem resortu vítáni. Pobyt domácích zvířat je nutné nahlásit při rezervování pobytu, aby Vám byl vybrán apartmán, kde jsou domácí zvířata povolena (max. 2 v apartmá).
Při pobytu s domácím zvířetem Vám bude účtován „poplatek za psa“ dle platného ceníku.

Platba rezervace

Při rezervaci pobytu 6 dní a méně před příjezdem je nutné pobyt uhradit okamžitě kreditní kartou.
Při rezervaci pobytu 7 až 14 dní před příjezdem je nutné uhradit cenu pobytu do 3 dnů od zaslání potvrzení rezervace.
Při rezervaci pobytu 15 až 44 dní před příjezdem je nutné uhradit 100% ceny do 7 dnů od zaslání potvrzení rezervace.
Při rezervaci pobytu 45 dní a více před příjezdem je nutné do 14 dnů od zaslání potvrzení rezervace uhradit 30% z celkové ceny pobytu. 70% musí být uhrazeno nejpozději 30 dnů před začátkem pobytu.

Odstoupení od pobytu / storno

V případě odstoupení od smlouvy / zrušení pobytu Vám budou účtovány storno poplatky. Poplatky za zrušení rezervace činí 30 % celkových nákladů při zrušení do 30 dní před příjezdem, při zrušení od 29. dne před příjezdem 100 % celkových nákladů.

Pokud se k pobytu nedostavíte do 24 hodin od smluvního data příjezdu bez udání bližších údajů, bude Vaše rezervace dána do statusu „No Show“. Náklady se v takovém případě pohybují na 100 % celkových nákladů za pobyt.

Zrušení rezervace je nutné zaslat písemně na naši emailovou adresu: rezervace@marinalipno.cz nebo na adresu Landal Marina Lipno, 382 78 Lipno nad Vltavou 310.

Změna rezervace

Všichni víme, že plánování dovolené na několik měsíců dopředu je v dnešní době velice obtížné. Proto jsme se pokusili najít maximální možné řešení, abyste si bez obav mohli dovolenou v našem resortu Landal Marina Lipno rezervovat i nadále bez jakýchkoliv rizik. Jsme připraveni s Vámi flexibilně řešit náhlé překážky Vašeho pobytu u nás a to především přesunem rezervovaných termínů na jiné období zcela zdarma dle našich dočasných Storno podmínek.

Apartmá / lokalita

Při výběru konkrétního apartmá / lokality v areálu nebo více apartmánů vedle sebe bude účtován „poplatek za přání“ dle platného ceníku.

Skupinové rezervace

Prosíme Vás předem o nahlášení skupiny před zpracováním rezervace. Skupiny můžeme ubytovávat jen k danému období. Při ubytování skupin obdrží park zálohu za každý zapůjčený apartmán v hodnotě 10 000 Kč.

Rezervace přes Booking.com

Pokud si rezervujete pobyt přes Booking.com, sjednáváte si ubytování v našem resortu přes našeho partnera v Holandsku Landal GreenParks. V případě takové rezervace obdržíte potvrzení v anglickém jazyce a hradíte pobyt v eurech na bankovní účet Landal Greenparks v Holandsku.