Zimní dovolená = dovolená na Lipně aktivně

Skiareál Lipno

Skiareál Lipno

Ve Skiareálu Lipno na Vás čekají bezpečné, perfektně upravené a zasněžované sjezdovky, špičkově vybavené výukové hřiště Fox park s pojízdnými koberci, tři čtyřsedačkové lanovky, jedna dvousedačková lanovka, skicrossová dráha i snowpark.

Prozkoumat aktivitu

Bruslařská dráha Lipno

Bruslení na Lipně

Jedním z našich unikátů je Lipenská magistrála. Když počasí dovolí, vznikne více než desetikilometrová bruslařská dráha na ploše jezera. Jedna z nejdelších drah v Evropě!

Prozkoumat aktivitu

Skipark Frymburk

Skipark Frymburk

Pouze 8 min. autem od Landal Marino Lipno, bezproblémové parkování, kvalitní zasněžovací systém, rodinná atmosféra, cenově dostupné služby, dva pojízdné pásy ve výukovém parku, vhodné pro začátečníky či relax jízdu.

Prozkoumat aktivitu

Skiareál Sternstein

Skiareál Sternstein

Sternstein je rodinný rakouský skiareál. Hledáte-li klidné lyžování v areálu s kvalitní vybaveností je Sternstein ideální volbou. Nachází se jen 20 minut jízdy od Skiareálu Lipno a je velice oblíbeným zpestřením pobytu na Lipně.

Prozkoumat aktivitu

Skiareál Hochficht

Skiareal Hochficht

Zalyžujte si v druhém největším skiareálu v Horním Rakousku a zároveň největším rakouským lyžařským střediskem mimo Alpy. Sněhové podmínky garantují moderní sněžná děla pokrývající 100% sjezdovek!

Prozkoumat aktivitu

Běžky Lipno Frymburk

Bežky Lipno Frymburk

Jestliže rádi jezdíte na běžkách, tak Lipno vás z tohoto pohledu určitě nadchne. Na Lipně a ve Frymburku je za vhodných sněhových podmínek připraveno cca 40 km upravovaných běžeckých tratí.

Prozkoumat aktivitu

Běžecké trasy Schöneben

Běžecké trasy Schöneben

Běžkařský areál Schöneben, se svými 80-ti kilometry udržovaných tras nádhernou přírodou Šumavy, je bezkonkurenčním rájem všech běžkařů. Rozlehlý areál Schöneben je snadno dostupný, pouhých 15 kilometrů z Nové Pece.

Prozkoumat aktivitu