Přerušení provozu - Stezka korunami stromů

Závod v orientačním běhu

Od soboty 14. března z preventivních důvodů zůstávají brány Stezky korunami stromů až do odvolání uzavřené. Vy můžete v rodinném klidu plánovat vaši další návštěvu šumavského Lipna. Vše na vás bude opět vzorně nachystané, o což se postarají všichni, kteří se na vás budou těšit, až se vše přežene. Bude přichystáno i několik novinek - ptačí hnízda, která doplní ptačí stezku, malá lesní ZOO a lesní dílničky Modřínek v nedalekém Království lesa. Na shledanou znovu na Lipně!

 

8. narozeniny Stezky korunami stromů

Stezky korunami stromů

8. narozeniny Stezky korunami stromů

20.07.2020

Stezka korunami stromů letos oslaví 8. narozeniny. Přijďte ji popřát do dalších let a také si zazpívat a oslavit tuto událost se zpěvačkou Olgou Lounovou.

Více zde

Lipno Sport Fest

Lipno Sport Fest

Lipno Sport Fest 2020

15.08.2020 - 23.08.2020

Od 15. do 23. srpna bude Lipno nad Vltavou hostit 9. ročník akce s názvem Lipno Sport Fest, akci nabitou sportem a kulturou. Návštěvníci Lipna se budou moci zdarma účastnit kurzů in-line bruslení, běžeckých lekcí, objet Lipno na kole či si vyzkoušet paddleboard. Bohatý kulturní program pak osloví jak děti, tak i dospělé.

Více zde

Den s Integrovaným záchranným systémem

Den s Integrovaným záchranným systémem

Den s Integrovaným záchranným systémem

05.09.2020

Den s Integrovaným záchranným systémem nabídne zábavu nejen dětem, ale i dospělým. Den věnovaný práci všech záchranných složek. Ukázky a zásahy profesionálních hasičů, policistů a zdravotníků. Během celého dne si budete si moci prohlédnout techniku policie, hasičů, záchranné služby, horské služby nebo vodní záchranné služby.

Více zde

Lipenský KOlo KOloběžka - KOčárek LO toč

Lipenský KOLO-toč

Lipenský KOlo KOloběžka - KOčárek LO toč

26.09.2020

Nenechte si ujít 9. ročník akce Lipenský KOlo – KOloběžka - KOčárek LO toč, která se bude konat 26. září 2020. Akce je ideální pro všechny, kteří mají rádi jízdu na kole či in-line bruslích – malé i velké, rodiny s dětmi, aktivní i rekreační sportovce… prostě všechny, kteří si chtějí užít den a načerpat energii díky nádherným scenériím okolí lipenského jezera.

Více zde

První Green Key resort v ČR

Landal Marina Lipno je první rekreační resort v České republice, který splnil tvrdá kritéria a získal mezinárodní certifikát šetrnosti k přírodě Green Key. Certifikát není jen symbolem dodržování technických specifikací a ekologie. V rámci udržitelného rozvoje hostům nabízíme také nové aktivity, dětské programy a možnosti, jak se k projektu zábavnou formou připojit.

Více zde