Český pohár OPEN RACE

Český pohár OPEN RACE

Český pohár OPEN RACE

27.01.-29.01.2023

Lyžařské závody pro handicapované sportovce pořádané Českým para sport se konají ve Skiareálu Lipno již podruhé.

Více zde

Narozeniny lišáka Foxe

Narozeniny lišáka Foxe

Narozeniny lišáka Foxe

04.03.2023

Lišák Fox slaví narozeniny a zve Vás všechny na oslavu. Ta vypukne v sobotu 4. března ve 13 hodin tam, kde je lišák doma, tedy ve Fox parku Skiareálu Lipno.

Více zde

ČEZ Lipno Sport Festival

Lipno Sport Festival

ČEZ Lipno Sport Festival

11.08.2023 - 20.08.2023

Nenechte si ujít možnost vyzkoušet si desítky tradičních i novodobých sportovních disciplín. Vstup na program je zdarma.

Více zde

ČEZ Kolem Lipna

ČEZ Kolem Lipna - Lipno Sport Fest

ČEZ Kolem Lipna

12.08.2023

ČEZ Kolem Lipna je cyklistický závod na kolech všech druhů a značek. Vyberte si trať dlouhou 20 nebo 60 km a registrujte se včas za zvýhodněnou cenu.

Více zde

Dobíjecí stanice pro elektromobily

Recepce Landal Marina Lipno

Nové dobíjecí stanice pro elektromobily

Landal Marina Lipno je rekreační areál certifikovaný mezinárodní ekologickou značkou Green Key a udržitelný rozvoj je jednou z našich priorit. Pokud přijedete na Vaši dovolenou na Lipně elektromobilem, máme k dispozici 2 dobíjecí stanice se 4mi dobíjecími místy.

Více zde

První Green Key resort v ČR

Landal Marina Lipno je první rekreační resort v České republice, který splnil tvrdá kritéria a získal mezinárodní certifikát šetrnosti k přírodě Green Key. Certifikát není jen symbolem dodržování technických specifikací a ekologie. V rámci udržitelného rozvoje hostům nabízíme také nové aktivity, dětské programy a možnosti, jak se k projektu zábavnou formou připojit.

Více zde