Noční koncerty na Stezce korunami stromů 2021

Noční koncerty na Stezce korunami stromů

Noční červencové a srpnové koncerty na Stezce korunami stromů

  • 01.07.-31.08.2021 20:00 - 23:00

Vydejte se některé prázdninové úterý na Stezku korunami stromů Lipno, kdy si můžete užít prodlouženou otevírací dobu. Těšit se můžete nejen na speciální noční osvětlení Stezky, ale také na koncerty hned několika kapel. V průběhu léta zazní na Stezce korunami stromů postupně různé žánry hudby.

Více zde

Lipno Sport Fest

Lipno Sport Fest

Lipno Sport Fest 2021

14.08.2020 - 29.08.2021

Novinky, ukázky netradičních sportů nebo sportování s mistry světa nabídne letošní již 10. ročník Lipno Sport Festu, který se uskuteční od 14. do 29. srpna 2021 v Lipně nad Vltavou. 16 dní nabitých různými sportovními workshopy, kurzy, ukázkami i méně tradičních sportovních disciplín. Veškerý program je zdarma.

Více zde

T-Mobile Olympijský běh

T - Mobile Olympijský běh

T-Mobile Olympijský běh - Lipno nad Vltavou

08.09.2021

Velice oblíbený závod jak pro děti, tak i pro dospělé. V letošním roce bude T-Mobile Olympijský běh probíhat v čase Letních olympijských her v Tokiu. Můžete se tak stát malým či velkým amatérským olympionikem.

Více zde

Spartan Race

Spartan Race

Spartan Race

11.09. - 12.09.2021

Spartan Trifecta na Lipně. V září se můžete na Lipně těšit na nejpopulárnější závody překážkového běhání na světě.

Více zde

Den s Integrovaným záchranným systémem 2021

Den s Integrovaným záchranným systémem

Den s Integrovaným záchranným systémem

18.09.2021

Den s Integrovaným záchranným systémem nabídne zábavu nejen dětem, ale i dospělým. Den věnovaný práci všech záchranných složek. Ukázky a zásahy profesionálních hasičů, policistů a zdravotníků. Během celého dne si budete si moci prohlédnout techniku policie, hasičů, záchranné služby, horské služby nebo vodní záchranné služby. Hlavním tématem letošního ročníku je „Dopravní nehoda“.

Více zde

První Green Key resort v ČR

Landal Marina Lipno je první rekreační resort v České republice, který splnil tvrdá kritéria a získal mezinárodní certifikát šetrnosti k přírodě Green Key. Certifikát není jen symbolem dodržování technických specifikací a ekologie. V rámci udržitelného rozvoje hostům nabízíme také nové aktivity, dětské programy a možnosti, jak se k projektu zábavnou formou připojit.

Více zde