Noční koncerty na Stezce korunami stromů 2024

Noční koncerty na Stezce korunami stromů

Noční červencové a srpnové koncerty na Stezce korunami stromů

01.07.-31.08.2024

Vydejte se některé prázdninové úterý na Stezku korunami stromů Lipno, kdy si můžete užít prodlouženou otevírací dobu. Těšit se můžete nejen na speciální noční osvětlení Stezky, ale také na koncerty hned několika kapel. V průběhu léta zazní na Stezce korunami stromů postupně různé žánry hudby.

Více zde

ČEZ Lipno Sport Festival

Lipno Sport Festival v Landal Marina Lipno

ČEZ Lipno Sport Festival

18.08.2024 - 25.08.2024

Nenechte si ujít možnost vyzkoušet si desítky tradičních i novodobých sportovních disciplín. Vstup na program je zdarma.

Více zde

Den s Integrovaným záchranným systémem 2024

Den s Integrovaným záchranným systémem

Den s Integrovaným záchranným systémem

07.09.2024

Na Lipno opět zavítají všechny složky záchranného sboru s naučným programem pro děti i dospělé. Den s Integrovaným záchranným systémem nabídne zábavu nejen dětem, ale i dospělým.

Více zde

Dobíjecí stanice pro elektromobily

Recepce Landal Marina Lipno

E.ON dobíjecí stanice pro elektromobily

Landal Marina Lipno je rekreační areál certifikovaný mezinárodní ekologickou značkou Green Key a udržitelný rozvoj je jednou z našich priorit. Pokud přijedete na Vaši dovolenou na Lipně elektromobilem, máme k dispozici 2 dobíjecí stanice se 4mi dobíjecími místy.

Více zde

První Green Key resort v ČR

Landal Marina Lipno je první rekreační resort v České republice, který splnil tvrdá kritéria a získal mezinárodní certifikát šetrnosti k přírodě Green Key. Certifikát není jen symbolem dodržování technických specifikací a ekologie. V rámci udržitelného rozvoje hostům nabízíme také nové aktivity, dětské programy a možnosti, jak se k projektu zábavnou formou připojit.

Více zde