Apartmán 6C1 - KOMFORT

Prémiové komfortní apartmány pro 2 6 osob

Ubytování v Landal Marina Lipno nyní ještě komfortnější

Od prosince 2022 se nabídka našich apartmánů rozšíří o 4 nové typy ubytování. Nově si můžete zarezervovat ubytování ve zrenovovaných apartmánech pod označením prémiový apartmán „KOMFORT“.
Při renovaci jsme se nechali inspirovat moderními trendy. Těšit se tak můžete na moderně a komfortně vybavené apartmány pro 2 až 6 osob.

V roce 2022 bylo ve 2 etapách zrekonstruováno celkem 50 apartmánů. Další rekonstrukce plánujeme i pro rok 2023, abychom Vám mohli nabídnout co nejvíce apartmánů, které splňují očekávání luxusního ubytování.

Apartmán 2C1 - KOMFORT

Apartmány s 1 ložnicí pro 2 osoby se rozšířili o prémiový apartmán typ 2C1 - KOMFORT.

Komfortní apartmán typ 2C1 nabízí luxusní ubytování pro dva.
Apartmán má moderně zařízený a vybavený kuchyňský kout. Obývací pokoj se sedací soupravou a LCD Smart televizí nebo posezení na balkoně bude ideálním místem pro Váš romatický večer. Ložnice je vybavena dvěma jednolůžkovými postelemi a skříní s dostatečným úložným prostorem. Designová koupelna má buď sprchový kout nebo vanu.
V některých apartmánech je možné se ubytovat i s pejskem.

Rezervujte si apartmán 2C1 - KOMFORT

Apartmán 4C1 - KOMFORT

Apartmány se 2ma ložnicemi nově zahrnují i prémiový apartmán typ 4C1 - KOMFORT.

Komfortní apartmán typ 4C1 nabízí luxusní ubytování pro čtyřčlenou rodinu.
Apartmán má moderně zařízený a vybavený kuchyňský kout. Obývací pokoj se sedací soupravou a LCD Smart televizí Vám poskytne dostatek prostoru pro rodinný večer s deskovou hrou nebo při sledování Vašich oblíbených filmů. Ložnice jsou vybaveny dvěma jednolůžkovými postelemi a dostatečným úložným prostorem. Designovou koupelnu můžete mít se sprchovým koutem, vanou nebo sprchovým koutem i vanou. Apartmány 4C1 - KOMFORT jsou nejvíce variabilní apartmány. Vybrat si můžete umístění v přízemí, v 1. nebo 2. patře. Můžete si také zvolit zda chcete mít apartmán jednopodlažní nebo raději mezonetový. Na výběr budete mít i při volbě balkonu nebo terasy.
V některých apartmánech je možné se ubytovat i s pejskem.

Rezervujte si apartmán 4C1 - KOMFORT

Bungalov 4C2 - KOMFORT

Bungalovy mají svůj prémiový komfortním typ pod označením bungalov 4C2 - KOMFORT.

Prostorný komfortní bungalov 4C2 pro luxusní dovolenou čtyřčlené rodiny.
Bungalov má moderně zařízený a vybavený kuchyňský kout. Obývací pokoj se sedací soupravou a LCD Smart televizí volně navazuje na terasu, kde si můžete vychutnat chvilky s dětmi nebo jen pozorovat jak si hrají na trávníku. Ložnice jsou zařízeny dvěma jednolůžkovými postelemi a skříněmi s dostatečným úložným prostorem. Prostorná designová koupelna je vybavena vanou.
V některých apartmánech je možné se ubytovat i s pejskem.

Rezervujte si apartmán 4C2 - KOMFORT

Apartmán 6C1 - KOMFORT

Apartmány se 3mi ložnicemi nabízejí svou komfortní verzi pod označením apartmán 6C1 - KOMFORT.

Komfortní apartmán typ 6C1 nabízí luxusní ubytování pro skupinu až 6ti osob.
Apartmán má moderně zařízenou a vybavenou otevřenou kuchyň. Prostorný obývací pokoj se sedací soupravou a LCD Smart televizí uvítáte při společných večerech s přáteli nebo rodinou. Každá ložnice je vybavena dvěma jednolůžkovými postelemi a skříní s dostatečným úložným prostorem. Designová koupelna je vybavena buď sprchovým koutem, vanou nebou sprchovým koutem i vanou. V některých apartmánech budete mít k dispozici 2 koupelny.
Ve vybraných apartmánech je možné se ubytovat i s pejskem.

Rezervujte si apartmán 6C1 - KOMFORT