Wellness ve Frymburku

Relaxovat a nechat se hýčkat můžete v nedalekém komplexu Wellness Frymburk, který se nachází od našeho parku Landal Marina Lipno cca 8 km. Toto zařízení je přizpůsobeno k provádění širokého spektra procedur.

Poskytované služby

Různé druhy masáží a zábalů

Např. thajské a ajurvedské, prováděné rodilými Thajkami s dlouholetými zkušenostmi.
Masáž obsahuje též podání čaje před procedurou a bylinného elixíru po jejím ukončení. Dále manuální lymfomasáže a LPG, zábaly z bahna z Mrtvého moře, z mořských řas, čokoládové a medové masáže, sportovní, relaxační masáže a jiné speciální masáže. Pokud chcete z dovolené od nás přijet více opálení, než vám dovolí naše zeměpisná šířka, podpořte svůj bronz v soláriu.

Wellness beauty

Zahrnuje manikúru, pedikúru a zkrášlující procedury pro všechny typy pleti a pro ženy v každém věku.

SPA

Využijte také exkluzivních koupelí a spa procedur, kterých si můžete užívat se sklenkou sektu a osvěžit se čerstvým ovocem.

Saunový svět

  • Finská sauna, váriosauna, solná lázeň, orientální lázeň, bylinkové esence
  • Saunové ceremoniály
  • Sportovní, relaxační, aromatické, thajské, ajurvédské masáže
  • Koupele, zábaly, peeling, pedikúra, Kneippova terapie
  • Solná jeskyně, solárium, solární louka, infrakabina
  • Pro ochlazení poslouží čtyři druhy sprch a a ochlazovna se čtyřmi polévacími vědry
  • Odpočívárna s vyhřívanými lehátky pro maximální relaxaci
Finská sauna do 100°C

Vhodná pro ty, kteří si chtějí uchovat a posílit kondici. Prohřívá tělo, uvolňuje svaly, prokrvuje pokožku, čistí póry, odstraňuje stres.

Vário sauna 70°C

Umožní volit mezi klasickou saunou, tropickou lázní a vlhkou bylinnou lázní. Tento způsob lázně je vhodný především pro jedince, kteří špatně snášejí vysoké teploty ve finské sauně.

Solná lázeň 37°–45°C

Příjemná teplota a solí prosycený vzduch vytváří prostředí blízké přímořskému ovzduší. Velmi jemné částečky soli pronikají do horních cest dýchacích, na něž blahodárně působí.

Orientální lázeň 40°–48°C

Zážitek parní lázně s různým aroma ve stylové kabině s hvězdným nebem, vyhřívanými lavicemi a příjemnou hudbou vám poskytne dokonalou relaxaci. Infrakabina - není součástí Saunového světa!!! 30 min/ 110 Kč (při zájmu se objednává) Mlhová sprcha, Lymfodrenážní sprcha 1x na záda, 1x na nohy Sprcha pro masáž zad.

Ochlazovna

Ochlazovací místnost s 4 polévacími vědry, z nichž 1 je vybaveno delším řetízkem pro děti. Pro lokální ochlazení je k dispozici ledová tříšť.

Odpočívárna

S vyhřívanými lehátky pro dokonalý odpočinek po všech těchto procedurách.

Kneippova terapie

Kneippův chodníček pro unavené a oteklé nohy. Střídavě vstupujete do teplé a studené vody proudící na oblázkovém chodníčku.

Při vstupu do Saunového světa vám bude zapůjčeno prostěradlo. Vstup do saunového světa pouze bez plavek! Doporučujeme vlastní přezůvky.

Saunování s dětmi (do 12 let) avšak pouze v době do 18:00 hodin. Od 18:00 hodin je saunový svět určen výhradně pro dospělé.  Doporučujeme Vám rovněž využít privátní sauny, kde není žádné omezení pro děti.

Záloha za klíč od skříňky v šatně činí 100 Kč / os.

Solná jeskyně

Prostředí s umělými krápníky; v jeskyni je speciální mikroklima, které působí příznivě na náš organismus, pokožku a dýchací systém.

Může pomoci s léčbou astmatu, lupénky, alergií, atp.

Zakoupením slevového původce GrenzGenial získáte zvýhodněné vstupné do solné jeskyně ve Wellness Hotelu Frymburk.


TO CHCI URČITĚ VYZKOUŠET