Nabídka práce v parku Landal Marina Lipno

Areál Landal Marina Lipno

Rekreační areál Landal Marina Lipno hledá pracovníka na pozici recepční na HPP

Požadujeme:

    • znalost NJ a AJ slovem i písmem podmínkou, holandština vítaná
    • ukončené SŠ vzdělání
    • dobrá znalost MS Office (Excel, Word)
    • komunikační schopnosti a profesionální vystupování
    • schopnost týmové práce
    • vysoké pracovní nasazení a spolehlivost

Nabízíme:

  • zaměstnanecké výhody
  • zdarma vstup do Aquaworldu na Lipně
  • týden rodinné dovolené pro vaší rodinu v parku Landal Marina Lipno
  • 20% slevu na pobyty v resortech Landal v celé Evropě
  • stravenky 65,- Kč / den
  • volné skipasy do skiareálu Lipno
  • zdarma výpůjčení sportovního vybavení v naší resortní půjčovně
  • cestovné do práce - proplácení pohonných hmot
  • zaměstnání v mladém kolektivu
  • možnost přenocování přímo v parku Landal Mariny Lipno
  • možnost dalšího vzdělávání
  • možnosti využívání sportovních aktivit a Wellness aktivit u našeho partnera Amenity Hotel
  • osobní finanční ohodnocení

Náplň práce:

  • práce na recepci
  • komunikace s lidmi
  • administrativa spojená s prací na recepci
Termín nástupu: ihned

Nástupní platové podmínky: 17 000,- Kč – 20 000,- Kč

Kontakt:

Strukturovaný životopis můžete zasílat na alena.halova@landal.cz nebo na adresu Marina Lipno Resort s.r.o., 382 78 Lipno nad Vltavou 310