Nabídka práce v parku Landal Marina Lipno

Areál Landal Marina Lipno

Rekreační areál Landal Marina Lipno hledá pracovníky, nebo brigádníky na tyto pozice

Náplň práce:

  • práce na recepci
  • komunikace s klienty
  • administrativa spojená s prací na recepci
  • podávání informací o aktivitách na Lipně

Požadujeme:

  • znalost NJ či AJ slovem (znalost obou jazyků vítána)
  • dobrá znalost MS Office (Excel, Word)
  • komunikační schopnosti a profesionální vystupování
  • časovou flexibilitu

Nabízíme:

  • práce na plný úvazek
  • práci v zavedené společnosti
  • možnost ubytování nebo příspěvek na cestovné do práce
  • zdarma vypůjčení sportovního vybavení v naší resortní půjčovně
Termín nástupu: ihned
32.000,- hrubého za měsíc
Kontakt:

Strukturovaný životopis můžete zasílat na frontoffice@landal.cz nebo na adresu Marina Lipno Resort s.r.o., 382 78 Lipno nad Vltavou 310

  • příprava podkladů pro úklidovou firmu a prádelnu
  • kontrola kvality úklidů
  • komunikace s úklidovou firmou
  • komunikace s prádelnou

Požadujeme:

  • umíte pracovat s MS Office na pokročilé úrovni
  • rádi komunikujete s lidmi
  • máte profesionální vystupování
  • jste časově flexibilní (práce i o víkendu)
  • ovládáte němčinu nebo angličtinu

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek
  • vstřícný pracovní kolektiv
  • zaměstnanecké výhody
  • stravenky v hodnotě 85,- Kč / den
  • slevu na pobyty v partnerských resortech v Holandsku a Německu
  • volné skipasu do skiareálu Lipno
  • možnost přenocování
  • cestovné do práce
  • možnost dalšího vzdělávání

Dobré platové ohodnocení.

Kontakt:

Strukturovaný životopis můžete zasílat na alena.halova@landal.cz nebo na adresu Marina Lipno Resort s.r.o., 382 78 Lipno nad Vltavou 310

  • Drobné opravy technického rázu
  • Kontrola technického stavu apartmánů
  • Údržba veřejných prostor areálu
  • Drobná administrativa

Nabízíme:

  • Zaměstnanecké výhody
  • Turnusové služby - krátký / dlouhý týden nebo dle dohody
  • Možnost přenocování zdarma
  • Možnost práce na Živnostenský list