V druhé polovině března lyžujeme na Lipně za poloviční ceny

Výhled z apartmánu Marina Lipno

Zima stále nekončí a v druhé polovině března lyžujeme za poloviční ceny, než v TOP sezóně. Nebudete muset stát nekonečné fronty a naše apartmány jsou stále připraveny. Atmosféra na Lipně už bude klidnější a Vy můžete strávit aktivní dovolenou v Landal Marina Lipno.

Pobyt pro 4 osoby v bungalovu 4B1 za 9 829,- Kč na 7 nocí s příjezdem 18.03.2017

Více zde

Únorové pobyty v TOP sezóně na Lipně s 30% slevou

Landal Marina Lipno přístav

Bruslení na zamrzlém lipenském jezeře, lyžování na perfektně upravených sjezdovkách, animační programy pro děti a mnohem více možností nabízí Landal Marina Lipno. Nenechte si ujít ubytování v největším resortu na Lipně s výhledem na skiareál Lipno, který se nachází jen pár desítek metrů od resortu, nyní se slevou až 30 % na všechny pobyty.

Více zde

Lipno.card

Lipno Card

Na Lipně prožijete hory zážitků. Myslíme ale také na Váš rodinný rozpočet. K pobytu u nás získáte desítky slev, vstupů zdarma, vouchery do restaurací, aquaparků, saunového světa, památek, a dokonce i skipas zdarma. A to není vše. Každý člen Vaší rodiny získá zdarma také novou Lipno.card - kartu plnou dalších slev a výhod! Lipno.Card nabízí slevy ve Skiareálu Lipno, na Stezku korunami stromů, do Hopsária a mnoho dalších...

Více zde

Turistický průvodce Grenzgenial

Turistický průvodce Grenzgenial

Turistický průvodce Grenzgenial je velice šikovná knížka, kterou by měl mít každý, kdo tráví ať letní či zimní dovolenou na Lipně a v blízkém okolí. Vedle atraktivních slev 1+1 zdarma a dalších výhod na desítky turistických atrakcí z české, rakouské i bavorské části Šumavy Vám poskytuje praktické informace, jako jsou kontakty, otevírací doby uvedených turistických atrakcí a bezpočet tipů pro volný čas. 

Více zde