Aquaworld Lipno v těsné blízkosti parku Landal Marina Lipno

Aquaworld Lipno je centrum nekončících vodních radovánek pro děti i dospělé v těsné blízkosti našeho areálu Landal Marina Lipno. Můžete zde relaxovat nebo aktivně odpočívat za každého počasí na Lipně. Aquaworld nabízí vířivky, plavání v bazénu, masáže vodními tryskami.

Děti si mezitím mohou zaskotačit na vodní skluzavce či v bazénu s protiproudem.
To vše s krásným výhledem na Lipenské jezero.

Vybavení bazénu

   • plavecký bazén o velikosti 16x8 metrů
   • divoká řeka s protiproudem a simulací peřejí
   • kruhový bazén s řadou atrakcí o průměru 16 metrů
   • dětské brouzdaliště s vodním hříbkem
   • perličková stěna s masážními tryskami

Provozní doba Bazén

denně: 10:00 - 21:00

Poslední vstup možný ve 20:00.

V souladu s vládním nařízením bude nutné, pro umožnění vstupu do prostor bazénu/sauny, aby klient prokázal příslušným způsobem bezinfekčnost: platný negativní test, osvědčení o očkování nebo potvrzení o prodělání onemocnění COVID-19 (laboratorně potvrzené). Možnost Antigeního samotestu přímo na místě (k zakoupení na pokladně).

Pro ještě dokonalejší relax lze využít finských saun s vůní bylinkových esencí. Sauny jsou pro Vás otevřeny 4 dny v týdnu nebo si je můžete individuálně objednat mimo provozní dobu na pokladnách Aquaworldu Lipno.

Provozní doba Sauna

středa a pátek: 16:00 - 21:00

sobota a neděle: 14:00 - 21:00

V souladu s vládním nařízením bude pro umožnění vstupu do prostor bazénu/sauny nutné, aby klient prokázal příslušným způsobem bezinfekčnost: platný negativní test, osvědčení o očkování nebo potvrzení o prodělání onemocnění COVID-19 (laboratorně potvrzené). Možnost Antigeního samotestu přímo na místě (k zakoupení na pokladně).

REZERVUJTE SI POBYT