Podmínky storno poplatků

Pojištění storna zájezdu

Landal GreenParks a Marina Lipno Resort s.r.o. Vám spoluprací s Evropskou cestovní pojišťovnou nabízí výhodné Pojištění storna zájezdu. S tímto snadno sjednatelným Pojištěním storna zájezdu bude uhrazená částka za pobyt často vrácena, pokud je uvedený důvod obsažen v Pojistných podmínkách, a to i když budete muset Váš pobyt přerušit.

Jaké náklady můžu očekávat BEZ Pojištění storna zájezdu?
Poplatky za zrušení rezervace činí 30 % celkových nákladů při zrušení do 28 dní před příjezdem, při zrušení od 28. dne před příjezdem 100 % celkových nákladů,

Cena pojištění
3-4 noci 754 Kč na rezervaci
Týden  975 Kč na rezervaci
2 týdny 1950 Kč na rezervaci

Zde můžete najít Všeobecné podmínky k Pojištění storna zájezdu.

Co je dobré vědět:

Pokud se k pobytu nedostavíte do 24 hodin od smluvního data příjezdu bez udání bližších údajů, bude to požadováno za zrušení rezervace. 

Uzavření pojištění:

Pojištění storna zájezdu můžete uzavřít snadno a rychle. Při rezervaci pobytu je třeba jen uvést, že máte zájem o uzavření tohoto pojištění. Potvrzení rezervace je zároveň potvrzením pojištění. Pojištění storna zájezdu nabývá platnost uhrazením ceny za pojištění.  
Zde najdete Všeobecné podmínky k pojištění storna zájezdu.

Nahlášení škodní události

Vždy může dojít k různým situacím, kvůli kterým využijte Vaše Pojištění storna zájezdu. Ať již se jedná o storno, ztrátu nebo odcizení zavazadel, léčebné výlohy, předčasné zrušení dovolené nebo pozdní příjezd.

Toto je pak třeba udělat!