Storno podmínky

Všichni dnes víme, že plánování dovolené na několik měsíců dopředu je nyní velice obtížné. Pro všechny rezervace platí naše Dočasné Storno Podmínky.

Náklady na storno

V případě zrušení rezervace vznikají storno poplatky.

Storno poplatky platné pro Landal Marina Lipno:

  • do 30 dní před plánovaným příjezdem na  30% z celkové částky za ubytování
  • od 29. dne před příjezdem na  100% z celkové částky za ubytování

Proti tomuto riziku se můžete individuálně pojistit uzavřením pojištění v případě storna pobytu.

Pokud se k pobytu nedostavíte do 24 hodin od smluvního data příjezdu bez udání bližších údajů, bude Vaše rezervace dána do statusu „No Show“. Náklady se v takovém případě pohybují na 100 % celkových nákladů za pobyt.

Dočasné Storno Podmínky

Pokusili jsme se najít maximální možné řešení, abyste si bez obav mohli dovolenou v našem parku Landal Marina Lipno rezervovat i nadále bez jakýchkoliv rizik. Jsme připraveni s Vámi flexibilně řešit náhlé překážky Vašeho pobytu u nás a to především přesunem rezervovaných termínů na jiné období zcela zdarma.

Přesun termínu můžete uplatňovat v následujících případech:
  • 1) Bezplatný přesun rezervace na jiný termín, a to maximálně do 28 dne před plánovaným příjezdem.
  • 2) Bezplatný přesun rezervace na jiný termín až do 1 dne před plánovaným příjezdem, jestliže došlo k uzavření krytého bazénu Aquaworld Lipno nebo skiareálu Lipno (z důvodu oficiálně nařízených opatření na úsporu energie; pokud uzavření nebylo v době rezervace známo) nebo je vládou nařízená karanténa při příjezdu a/nebo zpáteční cestě.

Bezplatný přesun z původně rezervovaného termínu je možné dohodnout na jakýkoliv termín do 31.12.2023, dle dostupnosti nově požadovaného termínu.
V případě výběru dražší sezony, oproti původní rezervaci, bychom Vám účtovali pouze doplatek v rozdílu ceny.

Zrušení pobytu z důvodu vládních omezení

Pokud nebude možné pobyt uskutečnit z důvodů vládních omezení (omezení ubytovacích služeb na straně ubytovatele), můžete uplatňovat následující možnosti pro přesun nebo zrušení Vaší rezervace

  • 1) Bezplatný přesun rezervace na jiný termín,a to až do 31.12.2023, dle dostupnosti nově požadovaného termínu. V případě výběru dražší sezony, oproti původní rezervaci, bychom Vám účtovali pouze doplatek v rozdílu ceny.
  • 2) V případě požadavku na zrušení rezervace vrácení uhrazené zálohy.

Věříme, že tato naše opatření napomohou k tomu, abyste mohli bez obav rezervovat své pobyty v parku Landal Marina Lipno.