Hopsárium přímo v Aquaworldu vedle našeho resortu

Oblíbené rodinné hřiště pod střechou v budově Aquaworldu Lipno. Jen pár kroků od apartmánů Landal Marina Lipno a skiareálu Lipno.
Dovádí se na prolézací věži se skluzavkou, střílecím dělem, fontáně na pěnové míčky, nafukovací skluzavce a nebo adrenalinové sjezdovce pro nafukovací kruhy. Součástí Hopsária je i bistro s občerstvením. .

Hlavní část vybavení tvoří prolézací věž přes dvě podlaží s překážkami, střílecími děly a fontánou na pěnové míčky, dvojskluzavkou a míčkovým bazénkem. Součástí prolézací věže je i trampolína. Z věže se dá přímo sklouznout na nafukovačku – klokanici Sáru. Ta má zavírací kapsu, kam se schová spoustu dětí. Na své si zde přijdou i nejmenší, pro které je připraven samostatně umístěný batolecí koutek s míčkovým bazénkem, houpačkou a stavebnicí z kostek.

Za hezkého počasí můžete využít i venkovní prostor se skluzavkou a dráhou pro šlapací auta.

Atrakce jsou vyrobeny na míru pro Hopsárium Lipno, jsou certifikovány a pravidelně kontrolovány, splňují přísné německé požadavky na tento typ vybavení.

Součástí Hopsária Lipno je malé bistro s občerstvením, nápoji, nanuky, ale nabídne Vám i čerstvě pečenou pizzu.

Děti do jednoho roku zdarma

Slevy pro handicapované osoby: sleva 50% pro předložení průkazu ZTP, u ZTP/P navíc vstup zdarma pro doprovod.

Slevy pro školy a organizace skupiny: nad 10 osob sleva 10%, nad 20 osob sleva 20%. Slevy jsou poskytovány na základě předloženého jmennného seznamu s razítkem školy nebo organizace.

Otevírací doba

Pondělí - neděle: 10:00 - 19:00

24.12.: zavřeno

Pohodlná REZERVACE POBYTU