Skipark Frymburk

Park Frymburk - nejvýhodnější lyžování na Lipně

Kopec zábavy pro celou rodinu

Rodinný areál pouze 8 min autem od Vašeho apartmánu

Pouze 8 min. autem od Landal Marino Lipno, bezproblémové parkování, kvalitní zasněžovací systém, rodinná atmosféra, cenově dostupné služby, dva pojízdné pásy ve výukovém parku, vhodné pro začátečníky či relax jízdu, nepřeplněné sjezdovky, jedinečný výhled, běžkaři vítáni, tubingová dráha, celodenní bobování - to je Park Frymburk.

Skipark Frymburk - aktuálně

Provozní doba: denně od 9:00 do 16:00 hod.
V provozu je sjezdovka i bobovací kopec

Hosté Landal Marina Lipno mohou využít slevový kód, který obdrží na recepci.

Skipark Frymburk

Ať už jste zkušený jezdec, který by se rád jen rekreačně projel a vypiloval svůj carvingový oblouk, nebo máte malé děti které potřebují kvalitní základy lyžování či snowboardingu, a nebo už Vás nebaví pouze lyžování, ale raději byste si užili kopec zábavy?

Pak je pro Vás Park Frymburk s jedním z největších výukových hřišť v ČR, širokými sjezdovkami, celodenním bobovaním a zábavným tubingem tou pravou volbou pro pohodové zimní řádění.

Co Vás čeká v Parku Frymburk

Ve skiparku Frymburk jsou lyžařům k dispozici 2 modré sjezdovky. Sjezdovka Relax dlouhá 620m a sjezdovka Tiger dlouhá 650m. Obě sjezdovky jsou uměle zasněžovány. Hlavní vlek skiparku Frymburk je Tatra Poma o délce 650m. Vlek slouží začínajícím i průměrně zdatným lyžařům a dětem.

Obě sjezdovky (o celkové délce 1,2 km), kterými skipark disponuje, jsou zasněžovány a rolbovány. Stejně jako „Park Médi Kubíka“ pro výuku zimních sportů.

Výuka v dětském Parku Médi Kubíka probíhá individuálně, s moderními pomůckami a certifikovanými instruktory lyžařské školy, která sídlí přímo v areálu.

Pokud nemáte vlastní sportovní vybavení, zajistěte si jej s předstihem v naší resortní půjčovně sportovních potřeb přímo v našem parku.

Základní parametry Skiparku Frymburk

  • Sjezdovka Relax: 620m
  • Sjezdovka Tiger: 650m
  • Přepravní kapacita vleku: 600 osob / hod
  • Délka vleku: 650m
  • Park Médi Kubíka: 1,2ha
  • Pojízdný pás Dlouhán: 100m
  • Pojízdný pás Sněhulák: 80m
  • Přepravní kapacita pojízdných pásů: 2400 osob / hod

Bobování nebo sáňkování v parku Frymburk?

Pro nejmenší, ale i větší nezbedníky, kteří si nedovedou představit zimu bez sjíždění stráně na sáňkách, bobech, pekáčích, či obyčejných pytlích, je udržována část areálu vedle výukového parku právě pro tyto závodníky.

Náročné vybíhání kopce s dopravním prostředkem i ratolestí za krkem Vám zde rádi ulehčí.

Můžete svému jezdci pořídit bobovací skipas, kterým se na vrchol „bobové“ dráhy pohodlně dopraví po lyžařském pásu.

Skipark Frymburk - bobování

Pro rodiny s dětmi více než ideální

Pokud si chcete odpočinout, ale zároveň nezahálet, je zde připravena tubingová dráha! Lze zakoupit jednotlivé jízdy, případně si skluzavku pronajmout na hodinu. Pro rodiny s dětmi více než ideální.

POZOR: Kdo zná vlastnosti tubingu z letního provozu, musí počítat se zcela jiným stylem jízdy! Adrenalinovějším... Nemusíte mít o své děti strach. Rychlost člunu je přímo úměrná váze pasažéra.

Občerstvení Ranče U Tří Anč má své specifické kouzlo, a to nejen díky výhledu na cíp poloostrova, jezero / led a zimní krajinu kolem. Na terase si můžete pomuchlat zakrslé králíčky, nebo holandské kozy. Pokud budete mít štěstí, s chovatelem mohou děti zvířátka i nakrmit. Na Ranči se také budou konat speciální programy, doprovázející večerní lyžování!

POZOR: Večerní lyžování se koná pouze v konkrétně stanovené termíny!
Sledujte aktuality na Facebooku, nebo webu www.parkfrymburk.cz


Komfortní apartmány Landal Marina Lipno vzdálené pouze 8 minut od Parku Frymburk.

Online rezervace pobytu