Dobíjecí stanice pro elektromobily

Recepce Landal Marina Lipno

Dobíjení elektromobilu v Landal Marina Lipno

Landal Marina Lipno je rekreační areál certifikovaný mezinárodní ekologickou značkou Green Key a udržitelný rozvoj je jednou z našich priorit. Pokud přijedete na dovolenou na Lipně elektromobilem, bude o dobíjení Vašich elektromobilů postaráno. V areálu máme k dispozici 2 elektrické dobíjecí stanice AC 22kW se 4 dobíjecími místy.

Nabíjecí stanice pro elektromobily najdete přímo u recepce. Stanice jsou v provozu 24 hodin / 7 dní v týdnu a jsou součástí sítě E.ON Drive.
Dvě veřejné nabíjecí stanice můžete pro elektromobily využít, zatímco si budete užívat např. projížďku na kole nebo parníkem.
Pokud u nás trávíte Vaši rodinou dovolenou s dětmi nebo jen krátký víkendový pobyt, doporučujeme Vám využít elektrické dobíjecí stanice uvnitř našeho areálu, kde nabízíme o něco výhodnější cenové podmínky (6kW/kWh i bez registrace, poplatek 2kč/min za parkování až po 10ti hodinách), cena nabití elektromobilu.

Těšíme se, že Vás i Váš elektromobil budeme moci přivítat, abyste své baterky dobili na 100%!

Dobíjení elektromobilu přes E.ON Drive PowerPro

 • Až 10x větší rychlost nabíjení elektromobilu oproti běžné zásuvce.
 • Vaše auto je nabité z 0 – 100% max. za 8 hod.
 • Platba kartou E.ON Drive, kartou partnerů E.ON (celkem 17 partnerů z celé Evropy a PRE) nebo jednorázově pomocí platební karty.
 • Automaticky konfigurovatelný výkon do 22 kW (2x22kW) pro AC dobíjení.

eon power drive landal marina lipno nabijeni

Jak můžete v našich dobíjecích stanic dobíjet svůj elektromobil?

1. Jste registrovaný zákazník?
 • Dobíjecí karta
  Abyste spustili dobíjení, stačí jednoduše postupovat dle pokynů na obrazovce a přiložit dobíjecí kartu ke čtečce.
 • Mobilní appka
  V AppStoru nebo v Google play si stáhnete aplikaci E.ON Drive a přihlaste se pod svým účtem. Na mapě potom najdete vybranou dobíjecí stanici, zvolte si konkrétní konektor a spusťte dobíjení.
2. Nejste registrovaný zákazník?
 • Platební karta
  Zaplatit můžete přes QR kód nebo na adrese nabijeni.eon-drive.cz. Na webu zadejte číslo dobíjecího bodu, svůj e-mail a číslo svojí platební karty. Pak už jen potvrďte konektor a dobíjíte.