Lipno Sport Fest

Lipno Sport Fest

Lipno Sport Fest 2021

14.08.2020 - 29.08.2021

Novinky, ukázky netradičních sportů, sportování s mistry světa, ale i osvědčený program jako je cvičení pro ženy, výběh na Stezku korunami stromů nebo výuku veslování nabídne letošní již 10. ročník Lipno Sport Festu, který se uskuteční od 14. do 29. srpna 2021 v Lipně nad Vltavou. Veškerý program je zdarma.

Sportovně – kulturní festival Lipno Sport Fest se letos uskuteční již podesáté. Tento jubilejní ročník bude výjimečně o týden delší. Těšit se můžete celkem na 16 dní plných sportu a zábavy. Tradičně bude probíhat výuka a workshopy pod vedením zkušených instruktorů a přijedou za námi také profesionální sportovci a účastníci olympijských her. Součástí festivalu budou i závody dračích lodí pro profesionály i amatérské skupiny i oblíbené pohádky a atraktivní koncerty.

Důležité a stěžejní akce se budou odehrávat na pláži pod Aquaworldem Lipno. Celý program je ale rozprostřen do celého lipenského areálu. Chybět nebude ani večerní běh na Stezku korunami stromů, jehož atmosféra je neopakovatelná.