Lipno Sport Fest

Lipno Sport Fest

Lipno Sport Fest 2022

11.08.2022 - 21.08.2022

Oslavte konec prázdnin na největším sportovním festivalu Lipno Sport Fest 2022. Závěrečné dny letních prázdnin oslavíme sportem. Rodinný areál Lipno bude opět hostit už jedenáctý ročník Lipno Sport Fest, kde si můžete vyzkoušet desítky sportovních disciplín a vybrat si tu, která Vás baví nejvíc. Nenechte si ujít největší oslavu sportu v ČR! Lipno Sport Fest začíná 11. srpna a trvá do 21. srpna.

Vstup na program je zdarma.

Program Lipno Sport Festu 2022

Čtvrtek - 11.08.2022 / DEN PĚŠÍ TURISTIKY
Program Sport Festu Začátek programu
Půjčovna lodí GUMOTEX s celodenní soutěží sportovní aktivity 10:00 - 17:00
Půjčovna skládacích kajaků ROAM sportovní aktivity 10:00 - 17:00
Klub lišáka Foxe sportovní aktivity 10:00 - 12:00
ČEZ půjčovna paddleboardů sportovní aktivity 10:00 - 17:00
YEDOO půjčovna koloběžek sportovní aktivity 10:00 - 17:00
OBSTACULUS OCR překážková dráha sportovní aktivity 10:00 - 17:00
VÝŠLAP 21 km s opékáním buřtů sportovní aktivity 11:00
Klub lišáka Foxe sportovní aktivity 13:00 - 16:30
Beach párty kultura, divadlo, koncert 16:00 - 22:00
Losování o loď GUMOTEX sportovní aktivity 17:00
Pátek 12.08.2022 / DENS FOTBALEM, FC DYNAMO ČB
Program Sport Festu Začátek programu
Běžecká škola s výběhem sportovní aktivity 08:00 - 09:00
ČEZ Oranžové kolo sportovní aktivity 10:00 - 17:00
Půjčovna lodí GUMOTEX s celodenní soutěží sportovní aktivity 10:00 - 17:00
Půjčovna skládacích kajaků ROAM sportovní aktivity 10:00 - 17:00
ČEZ ENERGY zóna sportovní aktivity 10:00 - 18:00
Klub lišáka Foxe sportovní aktivity 10:00 - 12:00
FOTBAL S DYNAMEM ČESKÉ BUDĚJOVICE
trénink a akademie se zapojením veřejnosti
sportovní aktivity 10:00 - 16:00
ČEZ Skibi dráha sportovní aktivity 10:00 - 12:00
YEDOO půjčovna koloběžek sportovní aktivity 10:00 - 17:00
Mobilní lezecká stěna sportovní aktivity 10:00 - 17:00
Street basketball sportovní aktivity 10:00 - 17:00
ČEZ půjčovna paddleboardů sportovní aktivity 10:00 - 17:00
OBSTACULUS OCR překážková dráha sportovní aktivity 10:00 - 17:00
MORAgym cvičení nejen pro ženy
Roman Ondrášek
sportovní aktivity 10:00 - 12:00
Parkour, ukázka a workshop sportovní aktivity 11:00 - 12:00
ČEZ Skibi dráha sportovní aktivity 13:00 - 17:00
Klub lišáka Foxe sportovní aktivity 13:00 - 16:30
Mobilní lezecká stěna sportovní aktivity 13:00 - 17:00
Parkour, ukázka a workshop sportovní aktivity 16:00 - 17:00
Losování o loď GUMOTEX sportovní aktivity 17:00
WILD STICKS - bubenická show sportovní aktivity 17:45
Slavnostní zahájení Lipno Sport Festu kultura, divadlo, koncert 17:55
Marta Jandová ČEZ ENERGY FEST 18:00
Slza ČEZ ENERGY FEST 20:00
Sobota 13.08.2022 / DEN ROUNDNET A PLAVÁNÍ
Program Sport Festu Začátek programu
Běžecká škola s výběhem kultura, divadlo, koncert 08:00 - 09:00
Půjčovna lodí GUMOTEX s celodenní soutěží sportovní aktivity 10:00 - 17:00
Půjčovna skládacích kajaků ROAM sportovní aktivity 10:00 - 17:00
ČEZ ENERGY zóna sportovní aktivity 10:00 - 18:00
Klub lišáka Foxe sportovní aktivity 10:00 - 12:00
ČEZ Skibi dráha sportovní aktivity 10:00 - 12:00
Mobilní lezecká stěna sportovní aktivity 10:00 - 12:00
ORIENTAČNÍ BĚH, labirint na pláži sportovní aktivity 10:00 - 15:00
ČEZ půjčovna paddleboardů sportovní aktivity 10:00 - 17:00
YEDOO půjčovna koloběžek sportovní aktivity 10:00 - 17:00
OBSTACULUS OCR překážková dráha sportovní aktivity 10:00 - 17:00
MORAgym cvičení nejen pro ženy
Roman Ondrášek
sportovní aktivity 10:00 - 12:00
Parkour, ukázka a workshop sportovní aktivity 10:00 - 12:00
ČEZ Skibi dráha sportovní aktivity 13:00 - 17:00
Klub lišáka Foxe sportovní aktivity 13:00 - 16:30
Mobilní lezecká stěna sportovní aktivity 13:00 - 17:00
TURNAJ V ROUNDNETU (Spikeball) sportovní aktivity 14:00 - 15:00
PLAVÁNÍ - VEŘEJNÝ ZÁVOD sportovní aktivity 15:00 - 16:00
Parkour, ukázka a workshop sportovní aktivity 15:30 - 16:30
Losování o loď GUMOTEX sportovní aktivity 16:30
Emma Smetana ČEZ ENERGY FEST 17:00
Aneta Langerová ČEZ ENERGY FEST 19:00
Monkey Business ČEZ ENERGY FEST 21:00
Neděle 14.08.2022 / DEN S KANOISTIKOU
Program Sport Festu Začátek programu
Běžecká škola s výběhem kultura, divadlo, koncert 08:00 - 09:00
Půjčovna lodí GUMOTEX s celodenní soutěží sportovní aktivity 10:00 - 17:00
Půjčovna skládacích kajaků ROAM sportovní aktivity 10:00 - 17:00
ČEZ ENERGY zóna sportovní aktivity 10:00 - 18:00
MČR V KANOISTICKÉM MARATONU sportovní aktivity 10:00 - 16:00
Klub lišáka Foxe sportovní aktivity 10:00 - 12:00
ČEZ Skibi dráha sportovní aktivity 10:00 - 12:00
Street basketball sportovní aktivity 10:00 - 17:00
ORIENTAČNÍ BĚH, labirint na pláži sportovní aktivity 10:00 - 15:00
Mobilní lezecká stěna sportovní aktivity 10:00 - 12:00
ČEZ půjčovna paddleboardů sportovní aktivity 10:00 - 17:00
YEDOO půjčovna koloběžek sportovní aktivity 10:00 - 17:00
OBSTACULUS OCR překážková dráha sportovní aktivity 10:00 - 17:00
MORAgym cvičení nejen pro ženy
Roman Ondrášek
sportovní aktivity 10:00 - 12:00
Parkour, ukázka a workshop sportovní aktivity 11:00 - 12:00
ČEZ Skibi dráha sportovní aktivity 13:00 - 17:00
Klub lišáka Foxe sportovní aktivity 13:00 - 16:30
Mobilní lezecká stěna sportovní aktivity 13:00 - 17:00
Parkour, ukázka a workshop sportovní aktivity 16:00 - 17:00
KANOISTIKA PRO VEŘEJNOST sportovní aktivity 16:00 - 17:00
Losování o loď GUMOTEX sportovní aktivity 17:00
Dětská diskotéka s maskoty sportovní aktivity 17:05 - 17:15
Pohádka pro děti
Cirkus Kuskus
sportovní aktivity 17:15 - 18:00
Reprodukovaná hudba v občerstvovací zóně sportovní aktivity 18:30 - 22:00
VÝBEH/VÝŠLAP NA STEZKU V KORUNÁCH STROMŮ sportovní aktivity 20:00
Pondělí 15.08.2022 / DEN DRAČÍCH LODÍ
Program Sport Festu Začátek programu
Běžecká škola s výběhem kultura, divadlo, koncert 08:00 - 09:00
Půjčovna lodí GUMOTEX s celodenní soutěží sportovní aktivity 10:00 - 17:00
Půjčovna skládacích kajaků ROAM sportovní aktivity 10:00 - 17:00
ČEZ ENERGY zóna sportovní aktivity 10:00 - 18:00
DRAČÍ LODĚ PRO VEŘEJNOST sportovní aktivity 10:00 - 16:00
Klub lišáka Foxe sportovní aktivity 10:00 - 12:00
ČEZ Skibi dráha sportovní aktivity 10:00 - 12:00
Veslování s Václavem Chalupou sportovní aktivity 10:00 - 12:00
MODERNÍ VODNÍ SPORTY
Wing surfing, Wing foiling, Kiteboarding
sportovní aktivity 10:00 - 17:00
Street basketball sportovní aktivity 10:00 - 17:00
Mobilní lezecká stěna sportovní aktivity 10:00 - 12:00
ČEZ půjčovna paddleboardů sportovní aktivity 10:00 - 17:00
YEDOO půjčovna koloběžek sportovní aktivity 10:00 - 17:00
Squash sportovní aktivity 10:00 - 17:00
OBSTACULUS OCR překážková dráha sportovní aktivity 10:00 - 17:00
MORAgym cvičení nejen pro ženy
Hanka Kynychová
sportovní aktivity 11:00 - 12:00
Parkour, ukázka a workshop sportovní aktivity 11:00 - 12:00
ČEZ Skibi dráha sportovní aktivity 13:00 - 17:00
Klub lišáka Foxe sportovní aktivity 13:00 - 16:30
Mobilní lezecká stěna sportovní aktivity 13:00 - 17:00
Veslování s Václavem Chalupou sportovní aktivity 14:00 - 16:00
Parkour, ukázka a workshop sportovní aktivity 16:00 - 17:00
Losování o loď GUMOTEX sportovní aktivity 17:00
Dětská diskotéka s maskoty ČEZ ENERGY FEST 17:05 - 17:15
Pohádka pro děti
Ulhaná princezna
ČEZ ENERGY FEST 17:15 - 18:00
Úterý 16.08.2022 / DEN S VESLOVÁNÍM
Program Sport Festu Začátek programu
Běžecká škola s výběhem kultura, divadlo, koncert 08:00 - 09:00
Půjčovna lodí GUMOTEX s celodenní soutěží sportovní aktivity 10:00 - 17:00
Půjčovna skládacích kajaků ROAM sportovní aktivity 10:00 - 17:00
ČEZ ENERGY zóna sportovní aktivity 10:00 - 18:00
SOUTĚŽ NA VESLAŘSKÝCH TRENAŽERECH sportovní aktivity 10:00 - 12:00
Klub lišáka Foxe sportovní aktivity 10:00 - 12:00
ČEZ Skibi dráha sportovní aktivity 10:00 - 12:00
MODERNÍ VODNÍ SPORTY
Wing surfing, Wing foiling, Kiteboarding
sportovní aktivity 10:00 - 17:00
Street basketball sportovní aktivity 10:00 - 17:00
Mobilní lezecká stěna sportovní aktivity 10:00 - 12:00
ČEZ půjčovna paddleboardů sportovní aktivity 10:00 - 17:00
YEDOO půjčovna koloběžek sportovní aktivity 10:00 - 17:00
Squash sportovní aktivity 10:00 - 17:00
OBSTACULUS OCR překážková dráha sportovní aktivity 10:00 - 17:00
MORAgym cvičení nejen pro ženy
Hanka Kynychová
sportovní aktivity 11:00 - 12:00
Parkour, ukázka a workshop sportovní aktivity 11:00 - 12:00
ČEZ Skibi dráha sportovní aktivity 13:00 - 17:00
Klub lišáka Foxe sportovní aktivity 13:00 - 16:30
Mobilní lezecká stěna sportovní aktivity 13:00 - 17:00
Veslování s Václavem Chalupou sportovní aktivity 14:00 - 16:00
Parkour, ukázka a workshop sportovní aktivity 16:00 - 17:00
Losování o loď GUMOTEX sportovní aktivity 17:00
Dětská diskotéka s maskoty ČEZ ENERGY FEST 17:05 - 17:15
Pohádka pro děti - Zlatovláska ČEZ ENERGY FEST 17:15 - 18:00
Reprodukovaná hudba v občerstvovací zóně ČEZ ENERGY FEST 18:30 - 20:30
Letní kino
POSLEDNÍ ZÁVOD
ČEZ ENERGY FEST 20:30
Středa 17.08.2022 / DEN S MODERNÍMI SPORTY, STREET SPORTS
Program Sport Festu Začátek programu
Běžecká škola s výběhem kultura, divadlo, koncert 08:00 - 09:00
Půjčovna lodí GUMOTEX s celodenní soutěží sportovní aktivity 10:00 - 17:00
Půjčovna skládacích kajaků ROAM sportovní aktivity 10:00 - 17:00
ČEZ ENERGY zóna sportovní aktivity 10:00 - 18:00
Klub lišáka Foxe sportovní aktivity 10:00 - 12:00
Veslování s Václavem Chalupou sportovní aktivity 10:00 - 12:00
ČEZ Skibi dráha sportovní aktivity 10:00 - 12:00
Street basketball sportovní aktivity 10:00 - 17:00
Mobilní lezecká stěna sportovní aktivity 10:00 - 12:00
ČEZ půjčovna paddleboardů sportovní aktivity 10:00 - 17:00
YEDOO půjčovna koloběžek sportovní aktivity 10:00 - 17:00
OBSTACULUS OCR překážková dráha sportovní aktivity 10:00 - 17:00
WORKSHOPY MODERNÍCH SPORTŮ
Parkour, Street dance, Slackline, BMX
sportovní aktivity 10:00 - 17:00
MORAgym cvičení nejen pro ženy
Hanka Kynychová
sportovní aktivity 11:00 - 12:00
Parkour, ukázka a workshop sportovní aktivity 11:00 - 12:00
ČEZ Skibi dráha sportovní aktivity 13:00 - 17:00
Klub lišáka Foxe sportovní aktivity 13:00 - 16:30
Mobilní lezecká stěna sportovní aktivity 13:00 - 17:00
Veslování s Václavem Chalupou sportovní aktivity 14:00 - 16:00
TURNAJ V ROUNDNETU (Spikeball) sportovní aktivity 14:00 - 15:00
Losování o loď GUMOTEX sportovní aktivity 17:00
Dětská diskotéka s maskoty ČEZ ENERGY FEST 17:05 - 17:15
Pohádka pro děti
O statečném tygříkovi
ČEZ ENERGY FEST 17:15 - 18:00
STREET SPORT EXHIBICE
Parkour, Street dance, Slackline, BMX
sportovní aktivity 19:00
Čtvrtek 18.08.2021 / DEN S BASKETBALEM
Program Sport Festu Začátek programu
Běžecká škola s výběhem kultura, divadlo, koncert 08:00 - 09:00
Půjčovna lodí GUMOTEX s celodenní soutěží sportovní aktivity 10:00 - 17:00
Půjčovna skládacích kajaků ROAM sportovní aktivity 10:00 - 17:00
ČEZ ENERGY zóna sportovní aktivity 10:00 - 18:00
BASKETBALOVÁ EXHIBICE sportovní aktivity 10:00 - 11:00
Veslování s Václavem Chalupou sportovní aktivity 10:00 - 12:00
Klub lišáka Foxe sportovní aktivity 10:00 - 12:00
ČEZ Skibi dráha sportovní aktivity 10:00 - 12:00
Street basketball sportovní aktivity 10:00 - 14:00
Mobilní lezecká stěna sportovní aktivity 10:00 - 12:00
ČEZ půjčovna paddleboardů sportovní aktivity 10:00 - 17:00
YEDOO půjčovna koloběžek sportovní aktivity 10:00 - 17:00
Squash sportovní aktivity 10:00 - 17:00
OBSTACULUS OCR překážková dráha sportovní aktivity 10:00 - 17:00
MORAgym cvičení nejen pro ženy
Vlaďka Račmanová
sportovní aktivity 11:00 - 12:00
Parkour, ukázka a workshop sportovní aktivity 11:00 - 12:00
ČEZ Skibi dráha sportovní aktivity 13:00 - 17:00
Klub lišáka Foxe sportovní aktivity 13:00 - 16:30
Mobilní lezecká stěna sportovní aktivity 13:00 - 17:00
BASKETBALOVÁ EXHIBICE sportovní aktivity 14:00 - 15:00
Veslování s Václavem Chalupou sportovní aktivity 14:00 - 16:00
Parkour, ukázka a workshop sportovní aktivity 16:00 - 17:00
Losování o loď GUMOTEX sportovní aktivity 17:00
Dětská diskotéka s maskoty ČEZ ENERGY FEST 17:05 - 17:15
Pohádka pro děti
Jak se Janek neuměl rozhodnout
ČEZ ENERGY FEST 17:15 - 18:00
Letní Kino
ZÁTOPEK
ČEZ ENERGY FEST 20:30
Pátek 19.08.2022 / DEN S KOLY A VOLEJBALEM
Program Sport Festu Začátek programu
Půjčovna lodí GUMOTEX s celodenní soutěží sportovní aktivity 10:00 - 17:00
ČEZ Oranžové kolo sportovní aktivity 10:00 - 17:00
BIKE EXPO sportovní aktivity 10:00 - 18:00
ČEZ ENERGY zóna sportovní aktivity 10:00 - 18:00
Klub lišáka Foxe sportovní aktivity 10:00 - 12:00
ČEZ Skibi dráha sportovní aktivity 10:00 - 12:00
Veslování pro veřejnost sportovní aktivity 10:00 - 12:00
Street basketball sportovní aktivity 10:00 - 17:00
Mobilní lezecká stěna sportovní aktivity 10:00 - 12:00
Floutrejl - výuka jízdy
(sraz Active point LSF)
sportovní aktivity 10:00 - 12:00
ČEZ půjčovna paddleboardů sportovní aktivity 10:00 - 17:00
YEDOO půjčovna koloběžek sportovní aktivity 10:00 - 17:00
Squash sportovní aktivity 10:00 - 17:00
OBSTACULUS OCR překážková dráha sportovní aktivity 10:00 - 17:00
MORAgym cvičení nejen pro ženy
Vlaďka Račmanová
sportovní aktivity 10:00 - 12:00
VOLEJBALOVÝ TURNAJ PRO VEŘEJNOST sportovní aktivity 10:00 - 12:00
ČEZ MINI LIPNO
Zábavná cyklistická soutěž pro děti a rodiče
sportovní aktivity 13:00 - 18:00
ČEZ Skibi dráha sportovní aktivity 13:00 - 17:00
Klub lišáka Foxe sportovní aktivity 13:00 - 16:30
Mobilní lezecká stěna sportovní aktivity 13:00 - 17:00
PLAVÁNÍ - VEŘEJNÝ ZÁVOD sportovní aktivity 15:00 - 16:00
VOLEJBALOVÁ EXHIBICE sportovní aktivity 15:00 - 16:00
Losování o loď GUMOTEX sportovní aktivity 17:00
Slza ČEZ ENERGY FEST 19:00
Xindl X ČEZ ENERGY FEST 21:00
Sobota 20.08.2022 / DEN S KOLY, DIVOKOU VODOU, BĚHEM A DRAČÍMI LODĚMI
Program Sport Festu Začátek programu
Půjčovna lodí GUMOTEX s celodenní soutěží sportovní aktivity 10:00 - 17:00
Půjčovna skládacích kajaků ROAM sportovní aktivity 10:00 - 17:00
BIKE EXPO sportovní aktivity 10:00 - 18:00
ČEZ ENERGY zóna sportovní aktivity 10:00 - 18:00
DIVOKÁ VODA
Mistrovství ČR + Český pohár Sjezd
Mistrovství ČR + Český pohár Rafting
Mistrovství ČR + Český + Evropský pohár
sportovní aktivity 10:00 - 17:00
Klub lišáka Foxe sportovní aktivity 10:00 - 12:00
ČEZ Skibi dráha sportovní aktivity 10:00 - 12:00
Street basketball sportovní aktivity 10:00 - 17:00
ČEZ půjčovna paddleboardů sportovní aktivity 10:00 - 17:00
YEDOO půjčovna koloběžek sportovní aktivity 10:00 - 17:00
Squash sportovní aktivity 10:00 - 17:00
OBSTACULUS OCR překážková dráha sportovní aktivity 10:00 - 17:00
ČEZ KOLEM LIPNA
Závod/vyjížďka, trať 65 km
sportovní aktivity 11:00 - 17:00
DRAČÍ LODĚ
NÁRODNÍ POHÁR
sportovní aktivity 10:00 - 14:00
BĚŽECKÁ ŠTAFETA PRO VEŘEJNOST sportovní aktivity 12:00 - 13:00
ČEZ Skibi dráha sportovní aktivity 13:00 - 17:00
Klub lišáka Foxe sportovní aktivity 13:00 - 16:30
Losování o loď GUMOTEX sportovní aktivity 17:00
MYDY ČEZ ENERGY FEST 17:00
Jana Kirschner ČEZ ENERGY FEST 19:00
Michal Hrůza ČEZ ENERGY FEST 21:00
Neděle 21.08.2022 / DEN S DIVOKOU VODOU A BĚHEM
Program Sport Festu Začátek programu
Půjčovna lodí GUMOTEX s celodenní soutěží sportovní aktivity 10:00 - 17:00
Půjčovna skládacích kajaků ROAM sportovní aktivity 10:00 - 17:00
BIKE EXPO sportovní aktivity 10:00 - 17:00
ČEZ ENERGY zóna sportovní aktivity 10:00 - 18:00
DIVOKÁ VODA
Mistrovství ČR + Český pohár Sjezd
Mistrovství ČR + Český pohár Rafting
Mistrovství ČR + Český + Evropský pohár
sportovní aktivity 10:00 - 17:00
Klub lišáka Foxe sportovní aktivity 10:00 - 12:00
ČEZ Skibi dráha sportovní aktivity 10:00 - 12:00
Street basketball sportovní aktivity 10:00 - 17:00
ČEZ půjčovna paddleboardů sportovní aktivity 10:00 - 17:00
YEDOO půjčovna koloběžek sportovní aktivity 10:00 - 17:00
OBSTACULUS OCR překážková dráha sportovní aktivity 10:00 - 17:00
Klub lišáka Foxe sportovní aktivity 13:00 - 16:30
ČEZ Skibi dráha sportovní aktivity 13:00 - 17:00
VEŘEJNÉ DĚTSKÉ BĚŽECKÉ ZÁVODY sportovní aktivity 13:00 - 14:00
LIPENSKÝ PŮLMARATON
Trail Running Cup, tratě 21 km a 8 km
sportovní aktivity 14:00 - 17:00
Losování o loď GUMOTEX sportovní aktivity 17:00
Dětská diskotéka s maskoty ČEZ ENERGY FEST 17:05 - 17:15
Pohádka pro děti
Treperenda
ČEZ ENERGY FEST 17:15 - 18:00
Reprodukovaná hudba v občerstvovací zóně ČEZ ENERGY FEST 18:30 - 22:00

plakat lipno sport fest