Animační programy v Království lesa

Animační programy v Království lesa

Víkendové animační programy v Království lesa

01.05.-30.06.2022

Království lesa na Lipně je pro všechny malé i velké dobrodruhy otevřeno květnu denně od 10 do 18 hodin. Navíc ke všem více než 40 atrakcím jsou o víkendech v květnu a červnu připraveny animační programy.

Království lesa na Lipně je místem, kde se děti ani na chvilku nezastaví. K objevování lesa a zvířátek v něm mají k dispozici desítky houpaček, trampolín, lanových mostů a překážek, ale i Malou lesní zoo nebo Lesní dílničky Modřínek. O sobotách a nedělích v měsíci květnu a červnu mají děti možnost zažít dobrodružství z příběhu Knihy džunglí nebo pohádkový les s Karkulkou. Připraveny jsou pro ně totiž zábavné a zážitkové animační programy. O sobotách se Království přemění na džungli a děti, stejně jako malý hrdina Mauglí vtáhne do děje krásného příběhu Knihy džunglí. Děti mohou plnit úkoly, které zažíval sám Mauglí a pokusit se tak o jeho vysvobození. V neděli se pak les přemění na pohádkový. Všechny děti budou mít možnost vyrobit dárečky pro babičky, a zažít dobrodružnou cestu do babiččiny chaloupky skrze hustý les. Závěrem obou dní si všechny děti společně s animátorkami zahrají rytmické hry, budou tancovat i cvičit.

Zažijte dobrodružství z příběhu Knihy džunglí nebo pohádkový les s Karkulkou. Každou sobotu a neděli v měsíci květnu a červnu jsou pro Vás připraveny zábavné a zážitkové animační programy v Království lesa.


Mauglí v Království lesa

21.05.2022 12:00 - 15:00 hod.

V lesním ateliéru Království lesa budete vyrábět slony – stvořitele džungle a přírodní čelenky. Zároveň budete vtaženi do děje krásného příběhu Knihy džunglí. Následně si každý z vás zažije džungli přímo v centru Království lesa. Budete tak společnými silami plnit úkoly, které zažíval i sám Mauglí a tím se pokusíte o jeho vysvobození. V poslední části animačního programu si můžete zacvičit jógu se zvířátky, zahrát rytmické hry a zatancovat si na melodie, které vám dovolí prožít džungli naplno!

Animační program Mauglí:

  • 12:00 - 13:00 hod. Tvořvé dílny
  • 13:00 - 14:00 hod. Zažij džungli!
  • 14:00 - 15:00 hod. V rytmu přírody

Červená Karkulka v Království lesa

22.05.2022 12:00 - 15:00 hod.

Tentokrát lesní ateliér nabídne kreativní prostor pro tvorbu dárečků pro babičku. Poté vás čeká plnění úkolů v pohádkovém lese, a tak se pokusíte vysvobodit Karkulku. Na závěr si se zvířátky zacvičíte jógu, zahrajete rytmické hry a nacvičíte sestavy na chytlavé taneční melodie.

Animační program Červená Karkulka:

  • 12:00 - 13:00 hod. Tvořvé dílny
  • 13:00 - 14:00 hod. Zažij pohádkový les!
  • 14:00 - 15:00 hod. V rytmu červené

animacni programy v kralovstvi lesa plakat

Květnové pobyty na Lipně se slevou 15%

Speciální květnové nabídky pro hosty Landal Marina Lipno. Užijte si krásu jarní přírody a naši nabídku kolo ZDARMA nebo výhodné balíčky se slevou 30 %.
Při rezervaci Vašeho týdenního květnového pobytu si můžete vybrat z našich výhodných balíčků:

  • 1 kolo na 2 dny ZDARMA při rezervaci pobytu od 4 nocí
  • Sleva 30 % na celodenní rodinné vstupné do Království lesa - výhodný balíček
  • Sleva 30 % na rodinné vstupné na Stezku korunami stromů - výhodný balíček
  • Sleva 30 % na kombinované rodinné vstupné na Stezku korunami stromů a do Království lesa - výhodný balíček

Rezervujte si Váš květnový pobyt na Lipně ještě dnes