COVID-19

Vážení klienti,
náš areál Landal Marina Lipno je, v návaznosti na vládní rozhodnutí ze dne 14.12.2020, do odvolání uzavřen.
Děkujeme za Vaše pochopení a doufáme, že Vás budeme moci brzy opět přivítat.

Covid-19 Aktualizace a nové informace

Z důvodů nejisté situace a opatřením spojených s nemocí Covid-19 jsme pro naše hosty dočasně upravili Storno podmínky tak, abyste si mohli bez obav plánovat a rezervovat dovolenou. Pokud Vám ve vybraném termínu nebude z důvodu karantény nebo vládních rozhodnutí pobyt umožněn, nabízíme přesun Vaší rezervace na jiný termín zdarma.

Můžete se tak těšit na zaslouženou dovolenou nebo prodloužený víkend, a užít si bezpečný pobyt v našich komfortních apartmánech. Každý apartmán je přístupný vlastním vchodem přímo z venkovního prostoru a samozřejmostí je dodržování přísných hygienických opatření.

Covid-19 Hygienická a preventivní opatření:

Landal Marina Lipno bere stávající situaci velmi vážně a dodržuje přísná hygienická opatření.

Každý apartmán je přístupný vlastním vchodem z venkovního prostoru. Nejsou zde tedy uzavřené prostory, kde by se hromadil větší počet hostů. Tímto se riziko nákazy snižuje na minimum.

  • Samozřejmostí je dodržování hygienických opatření - Apartmány jsou po standardním důkladném úklidu vydezinfikovány doporučenými dezinfekčními prostředky.
  • Vstup do všech veřejných uzavřených prostor (recepce, dětský koutek, restaurace ...) je povolen pouze s rouškou.
  • Prostor recepce a dětského Bollo koutku je každý den několikrát dezinfikován.
  • Při vyplňování ubytovacích dokumentů doporučujeme používat vlastní psací potřeby.
  • Všichni zaměstnanci recepce jsou seznámeni s pravidly hygienických nařízení a dodržují hygienická opatření bez výjimky.
  • Zvýšenou pozornost věnujeme i hygienickým opatřením u našich venkovních hřišť. I zde provádíme pravidelnou dezinfekci.

Neváhejte si plánovat Vaši dovolenou v Landal Marina Lipno!

Využijte jedinečné příležitosti trávit svoji dovolenou v plně vybavených a oddělených apartmánech s veškerým komfortem v rozlehlém resortu, s možností přesunu rezervace zdarma.