COVID-19

Dle rozhodnutí vlády ČR ze dne 23.04.2020 očekáváme znovuobnovení provozu parku Landal Marina Lipno od pondělí 25.05.2020!

Landal Marina Lipno bere stávající situaci velmi vážně a dodržuje přísná hygienická opatření.

Každý apartmán je přístupný vlastním vchodem z venkovního prostoru. Nejsou zde tedy uzavřené prostory, kde by se hromadil větší počet hostů. Tímto se riziko nákazy snižuje na minimum.

  • Samozřejmostí je dodržování hygienických opatření vyplývající z momentální situace. Apartmány jsou po standardním důkladném úklidu vydezinfikovány doporučenými dezinfekčními prostředky.
  • Vstup do prostor recepce je povolen pouze s rouškou.
  • Prostor recepce a dětského Bollo koutku je každý den několikrát dezinfikován.
  • Při vyplňování ubytovacích dokumentů doporučujeme používat vlastní psací potřeby.
  • Všichni zaměstnanci recepce jsou seznámeni s pravidly hygienických nařízení a dodržují nařízená hygienická opatření bez výjimky. Díky tomu nebyl u našich zaměstnanců zjištěn ani jeden případ nakažení COVID-19.
  • Zvýšenou pozornost věnujeme z důvodu hygienických opatření našim venkovním hřištím. I zde provádíme pravidelnou dezinfekci.

Park je pro nové rezervace na období omezeného pohybu osob (nouzového stavu) uzavřen, recepce je v provozu pouze po omezenou dobu
od 9:00 do 13:00.

Plánujete trávit dovolenou v České republice?

Rezervujte si Vaši dovolenou v parku Landal Marina Lipno, který je Vám plně k dispozici pro všechny termíny od uvolnění omezení vyhlášených vládou ČR.
Využijte jedinečné příležitosti trávit svoji dovolenou v plně vybavených a oddělených apartmánech s veškerým komfortem v rozlehlém parku.

Rychlá wifi je u nás samozřejmostí zahrnutou v ceně a pokud se Vaše děti nevrátí v červnu do školních lavic, mohou se v klidu věnovat domácímu učení v srdci přírody u přehradní nádrže Lipno. Kromě toho cena zahrnuje bezplatné parkování, místní poplatky a samozřejmě DPH.

Abychom Vám vyšli vstříc, nabízíme pro všechny nově přijaté rezervace dočasnou změnu našich storno podmínek, tak abyste mohli bez obav plánovat svoji dovolenou.

  • pro všechny termíny s ukončením pobytu do 30.6.2020 platí, že nebudete-li moci přijet a zrušíte svůj pobyt 7 dní a více před plánovaným příjezdem, vrátíme Vám uhrazenou zálohu 30% v plné výši
  • pro všechny nové rezervace s datem odjezdu 1.7.2020 nebo pozdějším platí, že zrušíte-li pobyt 3 týdny a více před příjezdem, vrátíme Vám uhrazenou zálohu v plné výši
  • pokud zrušíte v období 3 až 1 týden před příjezdem, uhradíte pouze storno poplatek ve výši zálohy 30%

Nerušte svůj pobyt, změňte si datum dovolené na lepší termín...

Pokud jste nemohli přijet v plánovaném termínu na Velikonoce nebo v květnové svátky, nabízíme Vám zcela výjimečnou možnost přesunu Vaší rezervace na jiný termín v rámci roku 2020 a to bez poplatku za změnu rezervace, pouze s případným doplatkem za pobyt v době hlavní sezony.