COVID-19

Aktualizace a nové informace

Rezervace

Užijte si bezpečný pobyt v našich komfortních apartmánech. Každý apartmán je přístupný vlastním vchodem přímo z venkovního prostoru a samozřejmostí je dodržování přísných hygienických opatření.

Upravili jsme naše Storno podmínky tak, abyste si mohli bez obav plánovat a rezervovat Vaši dovolenou. Pokud Vám ve vybraném termínu nebude z důvodu karantény nebo vládních rozhodnutí pobyt umožněn, nabízíme přesun Vaší rezervace na jiný termín zdarma.

Covid-19 aktuální informace

Aktuální podmínky k ubytování podle nařízení vlády ze dne 16.08.2021 naleznete v Mimořádném opatření vlády, nicméně mohou se do začátku Vašeho pobytu ještě změnit/rozvolnit. Před příjezdem Vám doporučujeme si zde zkontrolovat aktuální informace k podmínkám ubytování.

Při příjezdu jsou od 01.09.2021 možné následující varianty prokázání bezinfekčnosti:

 • negativní POC antigenní test ne starší 72 hod. (u dětí do 6 let věku není testování požadováno)
 • negativní PCR test ne starší 7 dní (u dětí do 6 let věku není testování požadováno)
 • nejméně 14 dní od aplikace druhé dávky očkovací látky (v případě jednodávkového schématu pak 14 dní od aplikace)
 • doklad o prodělání onemocnění - do 180 dní od prodělání onemocnění COVID 19
 • podstoupit preventivní antigenní samotest přímo na místě s negativním výsledkem

Hygienická a preventivní opatření:

Landal Marina Lipno bere stávající situaci velmi vážně a dodržuje přísná hygienická opatření.

Bezpečnost a zdraví našich hostů i zaměstnanců jsou naší nejvyšší prioritou. Zpřísnili jsme hygienická opatření a dodržujeme hygienické pokyny a pokyny vlády. To Vám a Vašim blízkým umožní užít si klidný a bezstarostný pobyt.

Recepce

 • Vstup do všech veřejných uzavřených prostor (recepce, dětský koutek, prádelna, restaurace ...) je povolen pouze s respirátorem nebo hygienickou rouškou (nanorouškou).
 • Všichni zaměstnanci recepce jsou seznámeni s pravidly hygienických nařízení a dodržují hygienická opatření bez výjimky.
 • U vstupu do recepce je hostům k dispozici dezinfekce.
 • Je třeba dodržovat rozestupy 1,5 metru.
 • Prostor recepce je každý den několikrát dezinfikován.
 • Veřejné toalety na recepci jsou pravidelně dezinfikovány.

Check-in / Check-out

Zajištění Vašeho příjezdu a odjezdu bude nyní organizováno trochu jinak. Rádi bychom Vás informovali o nových postupech, abyste se mohli rychle a snadno nahlásit na recepci a rychleji začít Vaši dovolenou.

Platba před příjezdem je důležitá

Žádáme Vás, abyste zaplatili Váš pobyt předem online. Tak budeme moct tento krok při Vašem příjezdu přeskočit a můžeme se co nejvíce vyhnout přímému kontaktu.

Příjezd do resortu (check-in)

Doporučujeme Vám vyplnit ubytovací formulář ještě před Vašim příjezdem, abychom minimalizovali čas strávený na recepci. V případě, že budete muset vyplnit Váš ubytovací formulář na recepci, použijte prosím vlastní psací potřeby.

 • Na recepci: Při nahlášení na recepci dodržujeme minimální vzdálenost 1,5 metru. Do budovy je povolen pouze omezený počet hostů a je nutný respirátor nebo hygienická rouška (popř. nanorouška).
 • U strážné služby – vždy při pozdním příjezdu): Při příjezdu po zavírací době recepce obdržíte obálku s klíčem, plánkem areálu a příjezdovými informacemi od strážné služby (z pravé strany budovy recepce). Pozdní příjezd je možný pouze v případě, že máte předem uhrazený pobyt a vyplněný ubytovací formulář.
Pobyt

Pokud máte během pobytu nějaké dotazy? Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem. Informace k pobytu naleznete v příjezdových informacích, infoknize na apartmá a na informačním TV kanálu.

Odjezd

Možnost bezkontaktního odhlášení. Chcete-li jej provést, jednoduše vhoďte svůj klíč s parkovacím chipem do otvoru ve dveřích strážné služby (z pravé strany budovy recepce). Nejpozději den předem je třeba si na recepci ověřit, že máte vše uhrazeno a případně vráceny všechny výpůjčky.

Apartmány

Každý apartmán je přístupný vlastním vchodem z venkovního prostoru. Nejsou zde tedy uzavřené prostory, kde by se hromadil větší počet hostů. Tímto se riziko nákazy snižuje na minimum.

 • Samozřejmostí je dodržování hygienických opatření - Apartmány jsou po standardním důkladném úklidu vydezinfikovány doporučenými dezinfekčními prostředky.

Aquaworld Lipno

V souladu s vládním nařízením má bazén omezenou kapacitu osob. Pro umožnění vstupu do prostor bazénu/sauny je nutné, aby klient prokázal příslušným způsobem bezinfekčnost:

 • podstoupit preventivní antigenní samotest přímo na místě s negativním výsledkem (k zakoupení na pokladně)
 • negativní POC antigenní test ne starší 72 hod.
 • negativní PCR test ne starší 7 dní (u dětí do 6 let věku není testování požadováno)
 • nejméně 14 dní od aplikace druhé dávky očkovací látky (v případě jednodávkového schématu pak 14 dní od aplikace)
 • do 180 dní od prodělání onemocnění COVID 19

Šatny, převlíkárny a ostatní vnitřní prostory je možné používat. Ve vnitřních prosterech je zapotřebí mít nasazený respirátor či jinou ochranu úst splňující filtrační účinnost dle předepsaných norem (do sprchy si ale respirátor samozřejmě brát nemusíte).