Slevová karta Lipno.card

Lipno Card

Aktivity na Lipně výhodně s kartou Lipno.card

Na Lipně vždy prožijete hory zážitků

Myslíme ale také na Váš rodinný rozpočet. K pobytu v Landal Marina Lipno získáte různé slevy a výhody od našich partnerů, ale můžete využít i výhody, které Vám nabízí lipenská slevová karta Lipno.card.

Ať už míříte na Lipno za lyžováním do Skiareálu Lipno, prozkoumávat krásy cyklostezek kolem lipenského jezera, nebo si užívat Šumavské přírody, Lipno nabízí nekonečné dobrodružství pro všechny věkové skupiny. Rodiny s dětmi jistě ocení množství atrakcí a aktivit pro malé dobrodruhy.
A pokud při své cestě využijete Lipno.card, získáte navíc úžasné slevy a výhody, které udělají Vaši dovolenou na Lipně nezapomenutelnou.

Prozkoumejte aktivity, kde můžete s Lipno.card využít slevy a výhody:


Jak funguje slevová karta Lipno.card

Registrujte se v E-shopu Lipno.card a získejte Vaše lipenské zážitky výhodněji a s řadou dalších benefitů. Registrací se stáváte automaticky členem věrnostního klubu Lipno.card a získáte přístup ke speciálním nabídkám v průběhu celého roku.

V E-shopu Lipno.card nakupujete vždy za nejnižší ceny. Registrujte se a získejte Vaše lipenské zážitky výhodněji než na pokladnách.
Bez čekání na pokladně: vstupenky si kupujete předem z pohodlí domova a nemusíte čekat na pokladnách.

Jak kartu Lipno.card získat

Slevovou kartu si můžete zakoupit již během rezervace pobytu nebo i kdykoliv během pobytu na naší recepci. Cena slevové karty je „pouze“ 100 Kč záloha za každou kartu.

Pro využití Lipno.card jako nosiče skipasu, je třeba si pořídit Lipno.card správné věkové skupiny:

  • dospělá Lipno.card pro osoby od 16 let
  • juniorská Lipno.card pro děti 6-15 let
  • dětská Lipno.card pro děti do 5 let
Jak kartu Lipno.card vrátit

Lipno.card je možné vrátit v automatech na centrálním parkovišti P1, na pokladnách Skiareálu Lipno nebo v klientském informačním centru. Po vrácení, obdržíte zpět zálohu 100 Kč, za každou Lipno.card.
Vrácení karty není nutné, zejména pokud na Lipno jezdíte i v zimě a budete ji využívat jako skipas. Ten si na ni můžete zakoupit z pohodlí domova nebo apartmánu a to bez čekání u pokladen a za výhodnější cenu.
Vrácením karty nerušíte svou registraci v programu Lipno.card. Účet Vám zůstává aktivní i nadále a Vy na něj můžete nahrát novou kartu při dalším pobytu.


Pohodlná REZERVACE POBYTU