Den s Integrovaným záchranným systémem

Den s Integrovaným záchranným systémem

Den s Integrovaným záchranným systémem

05.09.2020

Den s Integrovaným záchranným systémem nabídne zábavu nejen dětem, ale i dospělým. Během celého dne si budete si moci prohlédnout techniku policie, hasičů, záchranné služby, horské služby nebo vodní záchranné služby.

Těšit se můžete na ukázky a zásahy profesionálních hasičů, ale také policistů a záchranářů.

Novodobí hrdinové – hasiči, policisté a záchranáři představí svou práci, na prostranství u Království lesa na Lipně, během nejoblíbenější akce podzimu- Den s Integrovaným záchranným systémem. Akce zaměřená na ukázky práce všech záchranných složek.

V rámci Dne s Integrovaným záchranným systémem bude probíhat i zásah profesionálních hasičů, kteří budou z vrtulníku likvidovat požár části lesa, který svým nepozorným chováním zapálil jeden z turistů. Právě prevenci, o tom, jak se chovat v případě nebezpečí na souši, na vodě, při požáru či v jiné závažné situaci se budou věnovat všechny složky záchranného systému.

Součástí programu bude i osm stanovišť, kde se naučíte mnoho nového nebo zopakujete to, co víte, a co je třeba mít stále na paměti. Na každém stanovišti dostanete, po splnění úkolu, razítko do svého Pamětního listu. Po získání všech osmi razítek obdržíte malou odměnu.

den s integrovanym zachrannym systemem