MOLO Bistro Lipno

Molo Bistro Lipno

MOLO Bistro Lipno - restaurace kde kuchaři vaří srdcem

Moderní restaurace s luxusní kuchyní korunovaná nádherným výhledem na Lipno

MOLO Bistro Lipno je nově otevřená restaurace, kde kuchaři vaří z kvalitních a lokálních surovin. Již při servírování pokrmů poznáte, že kuchaři vaří srdcem a jakmile jídlo ochutnáte, utvrdí Vás v tom i dokonálá kombinace chutí.

MOLO Bistro najdete hned vedle našich apartmánů Landal Marina Lipno a díky své unikátní poloze si i zde můžete užít výhled na lipenské jezero. Výhled na Lipno a vynikající jídlo z MOLO Bistro vytváří místo, ze kterého se Vám nebude chtít odejít

Snídaňové menu, obědové menu, ale třeba i jen něco malého k vínu, to je jen ukázka co vše MOLO Bistro nabízí. Při přípravě všech pokrmů dbají na kvalitu a čerstvost potravin a tím, že podporují místní farmáře, pomáhají i přispívat k udržitelnosti přírody a ekologii.

Balíček pro raclette gril

Pro naše hosty jsme s MOLO Bistro Lipno připravili balíček Balíček pro raclette gril.
Užijte si grilování plné zábavy při večeři, kterou si připravíte na raclette grilu. My pro Vás připravíme všechny suroviny a Vy už si pak jen zvolíte, co si dáte jako první.

Balíček pro raclette gril zahrnuje (pro 1 osobu): kuřecí a hovězí filet, filet candáta, zkaramelizovanou zeleninovou směs, plátek gratinovaných brambor s parmazánem, 2 plátky chleba, kousek měkkého sýra, omáčku na maso.
Cena 590 Kč / os. zahrnuje balíček pro raclette gril na osobu a zapůjčení raclette grilu.

Objednávky je možné zajistit přes naši recepci: recepce@marinalipno.cz. Rezervovat můžete předem nebo během pobytu, nejpozději 1 den předem.

Snídaně

Snídaňová nabídka À la carte obsahuje: vejce Benedikt, míchaná vejce, lívance, párky z farmy Liška, granola, avotoast.

Snídani si můžete objednat každý den od 9:00 do 11:00 hod.
Rezervace předem na recepci Landal Marina Lipno.

Pivo z pivovaru Obora

Nefiltrovaná a nepasterizovaná piva, spodně, svrchně i spontánně kvašená.

Přijďte ochutnat pivo z jihočeského pivovaru s vlastní chmelnicí. Pivovaru Obora založeném roku 2015.

Prodejní Bottega

MOLO Bistro nabízí možnost koupit si jídlo s sebou. Můžete si s sebou objednat polévky a menu dle nabídky, a jídlo si pak již jen pohodlně naservírovat a vychutnat v apartmánu.

Můžete si zde objednat i čerstvý kvasový chléb.

Rezervujte si pobyt ještě dnes