Příjezdové informace

Před obdržením klíče od apartmá se zde můžete informovat o základních informacích k Vašemu pobytu.

Check-in:

Check-in je možný od 15:00 hod. V případě příjezdu po 19:00 hod. si můžete klíče od apartmánu vyzvednout u noční ostrahy. Kancelář ostrahy se nachází v budově recepce, vpravo od hlavních dveří.

Klíče

K apartmánu obdržíte svazek s klíči. Ke každému apartmánu jsou k dispozici dva klíče, kterými odemknete jak apartmán, tak sklep. Na svazku s klíči máte také čip, který slouží k otevírání závor na parkoviště.

Parkování:

Parkování je pro naše hosty zdarma. Parkujte prosím pouze na místech k tomu vyhrazených. Parkování uvnitř parku není z bezpečnostních důvodů povoleno. K domu je možno zajet autem pro vyložení/naložení věcí, pak je nutné přeparkovat na parkoviště.

Neparkujte prosím na trávě. V případě parkování na místě, které k tomu není určeno, budete vyzváni k přeparkování nebo může být Vaše vozidlo odtaženo.

Informace:

Informace ohledně elektřiny, vody, topení a spotřebičů najdete v informační knize ve Vašem apartmánu. V těchto deskách je také uveden přístupový kód k Wi-Fi. K dispozici je pro Vás také veřejná Wi-Fi v budově recepce. Internetové připojení je pro naše hosty zdarma.

Check-out:

Check-out je do 10:00 hodin. Před odjezdem Vás prosíme o vynesení odpadků a svlečení ložního prádla. Děkujeme.
Klíče od apartmánu prosím vraťte opět na recepci. V případě odjezdu mimo otevírací dobu recepce je možno klíče odevzdat u noční ostrahy.

Zároveň budeme rádi, pokud nám odevzdáte vyplněný dotazník spokojenosti, který je připraven na Vašem apartmánu.

Recepce:

Recepce je otevřena každý den v čase 09:00 - 19:00 hod. Noční ostraha je přítomna každý den v čase 19:00 - 08:00 hod.

Prádelna

Prádelna je otevřena každý den v čase 07:00 - 22:00 hod.