Spartan Race

Spartan Race

Spartan Race

11.09. - 12.09.2021

Spartan na Lipně bude!

I v letošním roce se na Lipně bude konat další SPARTAN TRIFECTA. Kombinace běhu, zdolávání překážek v mnohdy náročném terénu, a to za každého počasí. Závody pro profíky, rekreační amatéry i děti. Jedná se o 3 závody během víkendu. Závodníci, kteří dokončí všechny 3 závody obdrží speciální medaili. Oba dny si budou moci zasoutěžit také děti, součástí víkendu bude i Spartan Kids pro děti od 4-14 let.

Přijeďte na Lipno a povzbuďte 11. – 12. září 2021 odvážné závodníky Lipno Spartan Race. Nebo s sebou vezměte vhodné oblečení, obuv a vyzkoušejte si jeden ze závodů na vlastní kůži.

Spartan Trifecta je legendární úspěch získaný, když závodník dokončí jeden Sprint nebo Stadion, jeden Super a jeden Beast nebo Ultra ve stejné sezóně Trifecta. Po dokončení se závodníci dostanou mezi nejodolnější globální komunitu Spartan a zároveň se kvalifikují na mistrovství světa Spartan Trifecta.

Spartan Beast je půlmaraton, 30 překážek na závodě navržených tak, aby vás vytlačily z vaší zóny pohodlí až na vaše limity. Soutěžící závodí v drsném, nepředvídatelném terénu po celém světě, kde musí překonat každou z našich unikátních překážek. Beast je součástí Spartan Trifecta.

Spartan Super je překážkový závod o délce 10 km, který spojuje rychlost, vytrvalost a technické dovednosti. Závody Super jsou postaveny tak, aby vás neustále hpřekvapovaly, testovaly vaši fyzickou a duševní sílu v drsném terénu. Tento závod odděluje sportovce od Sparťanů. Super je součástí Spartan Trifecta.

Spartan Sprint je překážkový závod o délce 5 km, který změní váš život. Toto je náš základní závod, rychlý závod v drsném terénu postaveném pro nové i vracející se závodníky. Je to perfektní vstup do světa Spartanu. Sprint je součástí Spartan Trifecta.

Spartan Hurricane Heat je týmová výzva, kde je důležitější čas než vzdálenost. Váš Hurricane Heat je buď 4, 12 nebo 24 hodin a není zde jednotlivý vítěz. Týmy HH se spojují dohromady a řeší složité fyzické a duševní problémy, které společně překonávají jako jeden tým.

Více informací včetně možnosti přihlášení se na závod naleznete ZDE.

Rezervujte si pobyt